Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 07:27:02

“Трибуні хлібороба” – 80 років

06.03.2012   11:24

5 березня у приміщенні Талалаївського районного Будинку культури було людно. Шанувальники районної газети “Трибуна хлібороба” разом зі співзасновниками зібрались, аби привітати колективи редакції, друкарні, ветеранів з 80-річчям від для першого випуску в світ улюбленої газети.

Перший номер районної газети у Талалаївці вийшов саме 5 березня 1932 року. Назву вона мала “Більшовицькі темпи” і відповідала духові тієї епохи.

Під час фашистської окупації газета не виходила.

Після звільнення району у листопаді 1943 року газета почала випускатись під назвою “Колгоспник Талалаївщини” тиражем у 500 прим. Зараз її тираж – майже 2700 прим.

Коли у 1966 році район було відновлено як адміністративно-територіальну одиницю, з березня 1967 року газета стала мати сучасну назву “Трибуна хлібороба”. На свято вийшов її 9000-ний номер.

Під час урочистостей колективу редакції була вручена подяка голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка за багаторічну сумлінну працю по поліпшенню якості газети.

Вітання, грамоти, подарунки передали газетярам районна державна адміністрація, районна рада, селищна рада, управління у справах преси та інформації ОДА, обласна організація Національної спілки журналістів України, представники чернігівського земляцтва у Києві, ветерани газети, гості.

Особлива подяка була висловлена депутату обласної ради Василю Фесаку за постійну підтримку районної газети.

Перед очима присутніх у залі у стислому вигляді постала вся історія газети. Мультимедійний супровід заходу вдало поєднувався із святковою концертною програмою. А у фойє Будинку культури учасники святкових заходів могли познайомитись із історією газети “Трибуна хлібороба” у фотографіях.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року