Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:14:14

“Трибуні хлібороба” – 80 років

06.03.2012   11:24

5 березня у приміщенні Талалаївського районного Будинку культури було людно. Шанувальники районної газети “Трибуна хлібороба” разом зі співзасновниками зібрались, аби привітати колективи редакції, друкарні, ветеранів з 80-річчям від для першого випуску в світ улюбленої газети.

Перший номер районної газети у Талалаївці вийшов саме 5 березня 1932 року. Назву вона мала “Більшовицькі темпи” і відповідала духові тієї епохи.

Під час фашистської окупації газета не виходила.

Після звільнення району у листопаді 1943 року газета почала випускатись під назвою “Колгоспник Талалаївщини” тиражем у 500 прим. Зараз її тираж – майже 2700 прим.

Коли у 1966 році район було відновлено як адміністративно-територіальну одиницю, з березня 1967 року газета стала мати сучасну назву “Трибуна хлібороба”. На свято вийшов її 9000-ний номер.

Під час урочистостей колективу редакції була вручена подяка голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка за багаторічну сумлінну працю по поліпшенню якості газети.

Вітання, грамоти, подарунки передали газетярам районна державна адміністрація, районна рада, селищна рада, управління у справах преси та інформації ОДА, обласна організація Національної спілки журналістів України, представники чернігівського земляцтва у Києві, ветерани газети, гості.

Особлива подяка була висловлена депутату обласної ради Василю Фесаку за постійну підтримку районної газети.

Перед очима присутніх у залі у стислому вигляді постала вся історія газети. Мультимедійний супровід заходу вдало поєднувався із святковою концертною програмою. А у фойє Будинку культури учасники святкових заходів могли познайомитись із історією газети “Трибуна хлібороба” у фотографіях.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ