Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:36:37

Операція "Акциз-2015"

15.05.2015   11:07Агенцiя

У квітні 2015 року розпочато операцію «Акциз-2015», метою якої є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до Державного бюджету, активізації заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, в рамках операції «Акциз-2015» оперативними співробітниками ДПІ у м. Чернігові проводяться заходи направленні на перекриття каналів незаконного постачання в Україну підакцизних товарів, зокрема спирту, що надходить з Російської Федерації, а також тютюнових виробів іноземного виробництва.

Слід зазначити, що при реалізації фальсифікованого алкоголю бюджет зазнає відчутних втрат у вигляді несплаченого акцизного податку, а крім того на небезпеку наражається життя і здоров’я громадян, адже фальсифікат виробляють в антисанітарних умовах та з непридатної сировини.
   
Оперативне управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до жителів м. Чернігова та Чернігівської області з проханням повідомляти про факти незаконного обігу підакцизних товарів за тел.: 652-806, 652-813 та у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.