Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:35:12

На чернігівських журналістів Руслана Старченка та Андрія Тітка напали на "фестивалі Ісуса". ВІДЕО

17.08.2014   11:17Агенцiя

Про напади «вірян» на журналістів, «разрешения мера» та прейскурант сектанта-початківця

Якщо вірити прихожанам церкви «Перемога» та всім, хто організовував у Чернігові «Фестиваль Ісуса», то знімати на камеру перед Літнім театром не можна. А якщо будеш знімати – отримаєш на горіхи.
На всі аргументи, що це публічне місце і знімати таки можна, у них свої «контраргументи»: Літній театр орендований і щоб знімати треба якась «особлива» акредитація. А посвідчення у журналістів, на їхню думку, і взагалі «липові».
"Ты его что, из ж.пы достал?" - за таким критерієм один із них визначив "липовість документа". І такі перешкоджання законній діяльності відбуваються на території міського парку культури та відпочинку.
До речі, свої документи, які дозволяють проводити подібні безчинства у публічному місці вони так і не надали. Їм бачте, «мер разрешил». Як все це відбувалося під Літнім театром – нижче на відео.

Що ж до інших моментів сумнівної «діяльності» «Фестивалю Ісуса». «Віряни» нападали не тільки на нас з Русланом. Під гарячу руку потрапляли всі, хто знімав «где не положено».
У тому числі й неповнолітній оператор Гармата-ТБ Артем Лобань, якого впізнали «охоронці» всередині Літнього театру.
Його обступили четверо чоловіків і зі словами «Ты что, хочешь крови?» почали «убедительно» переконувати вийти з приміщення. Певно, щоб ненароком знову не зняв як ті косять капусту під приводом «зцілення» від усіх можливих хвороб.
До речі, жодного дива ми так і не побачили. Організатори сказали: вишлють відео зі «зціленнями» електронною поштою.
Що ж до того, у яких масштабах можна рубити бабло з людей – наводимо вам так званий прейскурант сектанта-початківця, який хоче долучитися до молитовного служіння «Христос для всіх міст».

А з цієї історії треба винести декілька важливих висновків:
1. Виявляється, у Чернігові будь-який заїжджий гастролер, який прикривається релігійним вченням може обмежувати громадянські й професійні права журналістів і жителів міста.
2. Окрему оцінку варто поставити діям міліціонерів. Коли перевага була на стороні «служителів» Ісуса – вони всіляко виправдовували їхні дії. Як тільки до справи взялася Самооборона(за це їм дякую) – почали говорити про те, що ми повинні писати заяви до міліції.
3. Якщо «мер разрешил» та «я помещение арендовал» - можеш встановлювати на території комунального підприємства та міського парку свої порядки. Цікаво, чи Олександр Соколов, або ж Володимир Хольченков, у віданні якого знаходиться ЦПКіВ, пояснювали «вірянам», що їм можна робити, а що не можна, надаючи в оренду власність жителів міста, яка утримується на наші з вами податки?
4. Куди дивляться органи, що займаються контролем за релігійною політикою? І наскільки корелюються із християнським вченням махання кулаками, а також погрози розбити камеру, телефон, натравити правоохоронців і юристів. Чого варті тільки цитати «вірян»: «Ты еще об этом пожалеешь», «Ты вообще берега попутал»?

І найголовніше запитання: чи не залишаться поза увагою правоохоронців грубі порушення як мінімум декількох статей Кримінального кодексу з боку «служителів Ісуса»?

Хотілося б отримати відповіді хоча б на частину з вищезазначеного.

Тіток Андрій

До теми:

У Чернігові журналістів вигнали з Фестиваля Ісуса. ВІДЕО
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.