Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:32:18

Держсільгоспінспекція в Чернігівській області інформує

17.07.2014   08:06Агенцiя

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області в ході проведення планової перевірки дотримання вимог земельного законодавства фермерським господарством «КВЮС-АГРО» при використання земель сільськогосподарського призначення на території Левоньківської сільської ради Чернігівського району встановлено самовільне зайняття та використання земель історико-культурного під посіви сільськогосподарських культур.

Загальною площа зайнятої ділянки становить 15,3377 га, за що передбачена відповідальність відповідно ч.1, ст. 211 Земельного кодексу України. та ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, на території Левковицької сільської ради Чернігівського району підприємством самовільно зайнято землі сільськогосподарського призначення із земель запасу та резерву загальною площею 188,6132 га, які використовуються під вирощування сільськогосподарських культур.

Відповідно до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву без спеціального дозволу, затвердженої Постановою КМУ № 963 від 25.07.2007, нараховано шкоду, заподіяну державі, на загальну суму 201 954,26 грн.

Враховуючи, що в діях керівництва фермерського господарства «КВЮС-АГРО» вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 197-1 Кримінального кодексу України, матеріали перевірки передано до правоохоронних органів.


В’ячеслав Смаль – начальник Управління контролю за використанням та охороною земель
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини