Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:42:28

Повернення підрозділу за 5 років

18.06.2013   08:44Агенцiя

У 1993 році, в місті Щорс, що на Чернігівщині, була створена та розпочала своє функціонування застава прикордонного контролю, яка стала першим прикордонним підрозділом на території Щорського району.

Проіснувавши 15 років, з 1995 року, як відділення прикордонного контролю "Щорс-залізниця", підрозділ припинив існування і на 5 років перетворився на контролерський пост відділу прикордонної служби "Деревини" ІІ категорії (тип Б).

І ось, 14 червня відбулася подія, яка без перебільшення увійде не тільки в історію Чернігівського прикордонного загону, а і всього Північного регіонального управління. В урочистій обстановці, за присутності керівників Щорського району, Першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Алексєєва та Голови районної ради Івана Орди, правоохоронних органів, взаємодіючих структур, начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Олександр Птиця відкрив новостворений відділ прикордонної служби "Щорс" ІІІ категорії (тип А). Цей підрозділ став першим у Північному регіональному управлінні відділом типу А. До складу відділу входять міжнародний пункт контролю для залізничного сполучення "Хоробичі" та міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення "Щорс".

Така непересічна для загону подія відбулася завдяки копіткій підготовчій роботі керівництва регіонального управління, прикордонного загону та розумінням необхідності такого кроку керівництвом Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України вкотре підтвердила те, що є сучасним правоохоронним органом європейського зразка, який, відповідно до вимог сьогодення, динамічно розвивається та реформується, сприяючи зміцненню міжнародного партнерства та співпраці, послідовно та системно реалізує державну політику на кордоні, спрямовану зокрема і на забезпечення найвищого рівня комфорту для громадян, які перетинають державний кордон. 

Крім того, наявність прикордонного підрозділу в місті Щорс буде сприяти посиленню патріотичного виховання молоді, а також сприятиме працевлаштуванню місцевої молоді шляхом її призову на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу України. Саме на цьому в своїх виступах наголошували присутні на святі гості. Наприкінці урочистостей чин освячення персоналу підрозділу здійснив настоятель Святомиколаївського храму отець Павло.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини