Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 09:53:59

Повернення підрозділу за 5 років

18.06.2013   08:44Агенцiя

У 1993 році, в місті Щорс, що на Чернігівщині, була створена та розпочала своє функціонування застава прикордонного контролю, яка стала першим прикордонним підрозділом на території Щорського району.

Проіснувавши 15 років, з 1995 року, як відділення прикордонного контролю "Щорс-залізниця", підрозділ припинив існування і на 5 років перетворився на контролерський пост відділу прикордонної служби "Деревини" ІІ категорії (тип Б).

І ось, 14 червня відбулася подія, яка без перебільшення увійде не тільки в історію Чернігівського прикордонного загону, а і всього Північного регіонального управління. В урочистій обстановці, за присутності керівників Щорського району, Першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Алексєєва та Голови районної ради Івана Орди, правоохоронних органів, взаємодіючих структур, начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Олександр Птиця відкрив новостворений відділ прикордонної служби "Щорс" ІІІ категорії (тип А). Цей підрозділ став першим у Північному регіональному управлінні відділом типу А. До складу відділу входять міжнародний пункт контролю для залізничного сполучення "Хоробичі" та міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення "Щорс".

Така непересічна для загону подія відбулася завдяки копіткій підготовчій роботі керівництва регіонального управління, прикордонного загону та розумінням необхідності такого кроку керівництвом Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України вкотре підтвердила те, що є сучасним правоохоронним органом європейського зразка, який, відповідно до вимог сьогодення, динамічно розвивається та реформується, сприяючи зміцненню міжнародного партнерства та співпраці, послідовно та системно реалізує державну політику на кордоні, спрямовану зокрема і на забезпечення найвищого рівня комфорту для громадян, які перетинають державний кордон. 

Крім того, наявність прикордонного підрозділу в місті Щорс буде сприяти посиленню патріотичного виховання молоді, а також сприятиме працевлаштуванню місцевої молоді шляхом її призову на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу України. Саме на цьому в своїх виступах наголошували присутні на святі гості. Наприкінці урочистостей чин освячення персоналу підрозділу здійснив настоятель Святомиколаївського храму отець Павло.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.