Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 06:31:24

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.04.2013   09:19

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 квітня по 08 годину 22 квітня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 18 пожеж, з яких 1 на об’єкті, 10 в житловому секторі, 4 сухої трави, 1 настилу в лісі та 2 інші. Врятовано 2 людини.

Доповнення по пожежі, яка сталася 20.04.2013 року о 23 год. 05 хв. в с. Бобруйки, Козелецького району: під час розборки конструкцій о 07 год. 35 хв. на місці пожежі виявлено рештки тіла людини (особа встановлюється).

1. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. Остерська О 08 год. 17 хв. сталася пожежа нежитлового. Вогнем пошкоджено майно. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток – 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Низківка Об 11 год. 22 хв. сталася пожежа житлового будинку господарчої будівлі нежитлового будинку – власник встановлюється. Вогнем знищено господарчу будівлю, покрівлю та перекриття житлового та нежитлового будинків, пошкоджено стіни будинків. Причина та збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Стольне О 12 год. 45 хв. сталася пожежа нежитлового будинку. Вогнем знищено веранду, пошкоджено покрівлю на площі 16 кв.м. Збиток – 6000 грн. Причина – необережне поводження з вогнем господарки при спалюванні сміття. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались.

4. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Земська О 14 год. 00 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено перекриття, пошкоджено стіни. Збиток – 12 000 грн. Ймовірна причина – коротке замикання електромережі. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі смт Куликівка, вул. Пролетарська О 14 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Збитку не нанесено. Причина – коротке замикання електромережі. Врятовано матеріальних цінностей на суму 210 000 грн.

6. Пожежа настилу в лісі Ніжинський район, біля с. М.Кошелівка О 14 год. 26 хв. сталася пожежа настилу в лісі на площі 2 га, який належить Малокошелівській сільській раді. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано лісовий масив на площі 10 га.

7. Пожежа сухої трави Біля м. Семенівка О 14 год. 30 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн.

8. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Кірова О 14 год. 50 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

9. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, смт Дмитрівка, вул. Садова О 14 год. 55 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Збиток – 5000 грн. Причина – коротке замикання електромережі. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались.

10. Пожежа на об’єкті Бобровицький район, с. Ярославка О 15 год. 58 хв. на території фермерського господарства “Скіф” сталася пожежа складського приміщення. Вогнем знищено покрівлю на площі 360 кв.м, 2 т сіна та автомобіль ГАЗ-53. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи при спалюванні сухої трави. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 450 000 грн.

11. Пожежа сухої трави Біля м. Ніжин О 16 год. 09 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Збитку не нанесено. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

12. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Шевченка О 16 год. 50 хв. в 9-ти поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено матрац. Збитку не нанесено. Причина – необережність під час куріння господарки. Врятовано гр. С. 1964 р.н. та матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

13. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Вокзальна О 17 год. 30 хв. сталася пожежа соломи. Вогнем знищено 1 т соломи та 5 складометрів дров. Збиток – 1000 грн. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

14. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, смт Ладан, вул. Зелена О 17 год. 35 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 6 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.

15. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Забілівщина О 18 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина – необережне поводження з вогнем господарки. Збиток – 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

16. Пожежа сухої трави Семенівський район, біля с. Ферубки О 18 год. 05 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 25 га. Збитку не нанесено. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано лісовий масив на площі 50 га.

17. Пожежа Чернігівський район, біля с. Кархівка О 22 год. 30 хв. сталася пожежа неексплуатуємої будівлі, що належить Кархівській сільській раді. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та стіни по всій площі. Збитки встановлюються. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи при спалюванні сухої трави.

18. Пожежа сміття м. Чернігів, пр. Миру, біля буд. 211 О 05 год. 45 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 15 кв.м. Збитку не нанесено. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


Виявлення та знищення ВНП

21.04.2013 року о 14 год. 40 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України в області знешкоджено та знищено 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм часів ВВв, який було виявлено об 11 год. 10 хв. в с. Киїнка, Чернігівського району.


Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та територій області

Станом на 22.04.2013 року, внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро, залишається підтопленою ділянка (довжина 35 м, глибина 0,26 м) вулиці Новікова в смт Радуль, Ріпкинського району, внаслідок чого ускладнено сполучення з вулицею Гоголя та провулками Новікова, Паромний, Кірова (25 домогосподарств, 47 мешканців, з яких 2 шкільного віку). Підтоплення житлових будинків та споруд не зареєстровано.

21.04.2013 року внаслідок підйому рівня ґрунтових вод, сталося підтоплення приватного господарства за адресою: Ріпкинський район, с. Олешня, вул. Ріпкинська, 63. Об 11 год. 00 хв. для проведення робіт по відкачуванню води залучалося відділення 6 ДПРЧ смт Ріпки (1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу). Відкачано 150 куб. м талих вод.

Протягом доби підрозділами області проведено роботи по відкачуванню 150 м3 води. З 01.04.2013 року відкачено 40659 м3 води.


Інформація про стан транспортного сполучення на території області

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та підтоплення прилеглої території, порушено автотранспортне сполучення з с. Червоні Луки, Менського району (11 домогосподарств, 19 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна тимчасово припинено роботу паромної переправи. Як наслідок порушено пряме транспортне сполучення між с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин, Сосницького району та районним центром. Сполучення здійснюється за допомогою човнів та по автодорозі через Коропський район.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть, залишається порушеним пряме транспортне сполучення між с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне, Новгород-Сіверського району та районним центром. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область. Організоване чергування човна 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський).

Внаслідок підняття рівня води в р. Снов, залишається порушеним пряме транспортне сполучення з с. Малий Дирчин, Городнянського району. Сполучення здійснюється за допомогою човна та по ґрунтовій дорозі через с. Лосева Слобода, Щорського району.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини