Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:02:51

Актуальний стан аптечної справи на Чернігівщині

16.04.2013   13:56

16 квітня 2013 року відбулось засідання прес-клубу “Ділове слово”, присвячене стану аптечної справи на Чернігівщині, ініціатором якого виступила Державна служба з лікарських засобів у Чернігівській області.

Світлана Соколова, начальник Держлікслужби у Чернігівській області, розповіла, що станом на 1 квітня 2013 року на території області провадять господарську діяльність та мають ліцензію з виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки), оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами 129 суб’єктів господарювання – місць провадження діяльності 411.

Також у своєму виступі Світлана Соколова надала інформацію щодо територіального розподілу аптечних закладів у розрізі районів області, а також форм власності та розташування у сільській та міській місцевості.

Крім того вона приділила особливу увагу реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Чернігівській області, а також надала детальну інформацію про суб’єктів господарювання та аптечні заклади, у яких здійснюється часткова компенсація громадянам вартості ліків від гіпертонічної хвороби за рахунок державного бюджету.

Заступник начальника Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області Антоніна Вакуленко розповіла про результати діяльності Держлікслужби в області за І квартал 2013 року щодо кількості перевірок та їх результатів.

Також вона звернула увагу на можливість звернення громадян до Державної служби з лікарських засобів у випадку сумнівів щодо якості чи ефективності лікарських засобів або ж щодо законності діяльності аптечного закладу та надала контактний телефон Держлікслужби – (0642) 698-290.

Завідуюча сектором державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Олена Мішура звернула увагу на наявність сайту ДЛС у Чернігівській області з актуальною інформацією щодо діяльності Служби.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини