Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 16:17:06

Не змушуйте партнера виправдовуватися, - порада психолога

10.03.2018   17:47Агенцiя

Не змушуйте партнера виправдовуватися, а просіть те, що вам потрібно.

Не питайте чому (спізнився, не прийшов, не зробив тощо), а попросіть (прийди вчасніше наступного разу, зроби тощо). Не змушуйте людину виправдовуватися перед вами, навіть, якщо вона чимось завинила.

Просте правило для чоловіків і жінок

Правило, яке не так легко виконати, особливо в любовних стосунках, а іноді не через слабкість інтелекту: просто ми звикли дорікати одне одному (адже докір – це все одно, що укус змії, як казав Карнегі) і навіть не уявляємо собі, як можна інакше.

Тому даю невеликі роз’яснення.

Коли мене запитують, якби я хотів, щоб до мене ставилися, я відповідаю: «Як хороша селянка до своєї дійної корови або як ревний автолюбитель до свого автомобіля».

Коли корова починає давати менше молока або коли автомобіль почне «вередувати», то їх власники не кричать і не лають своїх підопічних, а намагаються з’ясувати причину зниження надоїв або причину стуку в моторі.

Будь ласка, не обурюйтеся, а прочитайте далі.

Якщо ми не будемо лукавити перед собою, то ми повинні визнати, що ми спілкуємося з іншою людиною тільки тому, що вона задовольняє наші потреби.

Це положення грунтується на фундаменті нашого спілкування. Звичайно, в обмін ми готові задовольнити і потреби партнера. Але давайте зараз зосередимо увагу на собі.

Уявіть собі, що ви голодні.

Минає година, дві, а то і три, а то і день.

І раптом хліб сам власною персоною іде до вас.

І ви накинетеся на нього з докорами: «Чому довго не приходив?!» Ні, напевно, постараєтеся швидше насититися ним, а якщо б він міг говорити, ви б йому сказали: «Я так турбувався про тебе! Адже тебе могли б з’їсти інші, дякую що прийшов».

Чому б це не сказати своєму коханому, якщо він десь затримався, не кинутись на шию, не обійняти, не поцілувати. Адже на відміну від хліба, який тільки дає нам, а ми йому нічого, то коханому і ми теж можемо щось дати.

Одна жінка успішно скористалася цим правилом. Її чоловік приходив додому досить пізно. Іноді о 2-3 годині ночі. Вона підозрювала наявність суперниці. Були скандали. Послухавши цю пораду, вона при пізніх появах чоловіка кидалася з радістю йому на шию. Днів через десять він став приходити вчасно.

Правило підходить і чоловікам. Можливо, їм навіть більше.

Вони ревнивіші.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини