Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 09:38:12

Гороскоп на наступний тиждень2-8 травня

02.05.2016   11:22Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Ви опинитеся на роздорiжжi. Настав час визначити тактику своєї поведiнки. Пощастить тим, хто зможе поєднувати одночасно декiлька завдань.
Дні: спр. — 2; неспр. — 3.

Телець (21.04—21.05). У вас з’явиться бажання все змiнити навколо. Дiйте за обставинами, а не всупереч ним. Вихiднi — чудовий час для культурних заходiв.
Дні: спр. — 4; неспр. — 6.

Близнюки (22.05—21.06). У вас з’явився шанс зайнятися тим, про що давно мрiяли. Якщо дiятимете згiдно з планом, зможете впоратися зi складними завданнями.
Дні: спр. — 2; неспр. — 7.

Рак (22.06—23.07). Не лiнуйтеся брати на себе додаткову роботу. Оптимiстичний настрiй допоможе вирiшити найзаплутанiшi питання.
Дні: спр. — 4; неспр. — 5.

Лев (24.07—23.08). Фортуна прихильна до вас. Це стосується усiх сфер життя, особливо сердечних справ. Наприкiнцi тижня вдасться пiдписати вигiдний контракт.
Дні: спр. — 3; неспр. — 8.

Діва (24.08—23.09). Не намагайтеся втекти вiд проблем, аби вони не виникали, уже з ускладненнями. Родичi потребують вашої допомоги.
Дні: спр. — 2; неспр. — 5.

Терези (24.09—23.10). Бiльше спiлкуйтеся, налагоджуйте зв’язки, контакти. Сприятливий час для навчання та службових вiдряджень. Вихiднi будуть цiкавими.
Дні: спр. — 7; неспр. — 8.

Скорпіон (24.10—22.11). Розслабтеся i насолоджуйтеся життям. Зараз не час для активних дiй. Друзi нагадають вам про борги.
Дні: спр. — 2; неспр. — 4.

Стрілець (23.11—21.12). Займайтеся особистими справами i планами, менше берiть участь у життi оточуючих. Не поспiшайте починати щось нове, не порадившись iз партнерами.
Дні: спр. — 6; неспр. — 7.

Козеріг (22.12—20.01).
Не надавайте значення плiткам — це просто заздрiсть. Якщо докласти максимум зусиль, то вдасться досягти майже всiх цiлей.
Дні: спр. — 2; неспр. — 5.

Водолій (21.01—19.02). Неможливе стане можливим. Упевнено рухайтеся вперед, опираючись на тверезий розум. Наприкiнцi тижня чекайте приємних новин.
Дні: спр. — 4; неспр. — 8.

Риби (20.02—20.03). Не берiть на себе бiльше, нiж можете зробити. Це, швидше, заважатиме кар’єрi, нiж допомагатиме. Направте сили на вирiшення побутових питань.
Дні: спр. — 6; неспр. — 7.

Інша версія:

Овен. В вашей жизни начинается благоприятный период! Желания будут исполняться, а в личной жизни наступят долгожданные перемены. Идеальный момент для кардинальной смены имиджа. В новом облике вы будете нравиться себе и окружающим гораздо больше, чем когда- либо прежде.

Телец. Появится множество мелких дел. Будьте осторожны, старайтесь смотреть на несколько шагов вперед, чтобы избежать возможных неприятностей. В любовных и семейных отношениях все без изменений. А вот для поисков новых источников дохода складываются отличные условия.

Близнецы. Звезды сулят вам необычные знакомства, получение новых знаний и развитие навыков. По максимуму удовлетворяйте свое природное любопытство и не переставайте удивлять близких людей и саму себя. Будьте готовы к тому, что на работе вам придется отстаивать свою точку зрения.

Рак. Непростой период ожидает вас в ближайшее время. Любая мелочь будет казаться вселенской катастрофой, а мимолетное замечание близких станет оскорблением. Больше всего достанется вашим любимым людям. Когда остынете, не забудьте попросить у них прощения.

Лев. Энергия будет бить через край, важно направить ее в нужное русло. В этом вопросе положитесь на интуицию. В ближайшее время смело можете ждать приятных гостей или известий. Порадуют друзья или близкие люди - ответьте им взаимностью. На работе будь осторожны с коллегами - не говорите лишнего.

Дева. Будьте готовы к тому, что многое пойдет не так, как вы задумывали. Поэтому лучше ничего не планировать и не загадывать наперед. Проживите этот период по наитию, решения принимайте по факту и по обстоятельствам. В семейных отношениях не стоит быть излишне принципиальными - выйдет себе дороже.

Весы. Берегите от посторонних глаз семейные и любовные отношения. Следуйте правилу: мой дом - моя крепость. А сами будьте внимательны к близким и родным людям, окружите их еще большей заботой, чем обычно. Позвольте возлюбленным покапризничать, исполняйте их просьбы и желания.

Скорпион. В решении всех вопросов действуйте нестандартно. Крепко держитесь за наработанные связи и проверенных в деле партнеров. В последних числах апреля возможны любопытные встречи и знакомства, увлекательные поездки. Будьте готовы к повышенному вниманию со стороны противоположного пола.

Стрелец. События будут развиваться стремительно и порой неожиданно. У вас появится уникальная возможность заняться тем, о чем вы давно мечтали. Работа будет буквально кипеть в ваших руках. Но даже в условиях сильной загруженности постарайтесь найти время для общения с родными людьми и детьми.

Козерог.
В ближайшие две недели будьте максимально сконцентрированы на работе. Начальство заметит ваш труд и отблагодарит, что будет очень кстати сейчас. Финансовые трудности, которые вы испытываете, временны. Постарайтесь пока не брать в долг даже у близких - скоро ситуация изменится.

Водолей. Блестящие карьерные перспективы открываются перед вами. Вскоре появятся новые друзья и близкие по духу люди, которые помогут вам найти в себе неожиданные таланты. Печалиться и грустить будет некогда. Так что если вдруг настроение испортится, вспомните о том, как много вам еще предстоит сделать.

Рыбы. Вам потребуется немало усилий, чтобы сохранить оптимистичный настрой в этот период. В какой-то момент может казаться, что все против вас. Главное - сохранять спокойствие. Не стесняйтесь обращаться за помощью к друзьям и коллегам. Это, наоборот, сблизит вас еще больше.

Останні новини Чернігівщини

 На Прилуччині поліцейські повідомили про підозру двом місцевим мешканцям за незаконну порубку лісу

На Прилуччині поліцейські повідомили про підозру двом місцевим мешканцям за незаконну порубку лісу 17:35

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили про підозру двом зловмисникам, які за попередньою змовою випиляли у лісосмузі Ічнянської громади дерев на понад 100 тисяч гривень.

Масажі, лімфодренаж, індивідуальна робота з психологами та багато іншого можуть отримати чернігівські військові, ветерани та члени їхніх родин 17:25

Зазвичай після закінчення терміну лікування у закладах охорони здоров’я військовослужбовці та ветерани, як правило, потребують певного відновлення.

За матеріалами СБУ винесено вирок організаторці псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини

За матеріалами СБУ винесено вирок організаторці псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини 15:18

За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини.

 Мешканця м.Чернігова засуджено за збут амфетаміну

Мешканця м.Чернігова засуджено за збут амфетаміну 15:16

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 36-річного місцевого жителя в придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин (ч.ч.1, 2 ст.307 КК України).

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію 15:13

Загальноміську нараду цього вівторка почали з обговорення ліквідації наслідків ракетних ударів, яких завдали військові російської федерації по Чернігову 17 квітня.