Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:50:21

Загальні збори колегіального органу обласної організації ветеранів пройшли у форматі діалогу

12.08.2021   22:47Агенцiя

Сьогодні у Чернігові відбувся Пленум ради обласної організації ветеранів. Від імені обласної ради та себе особисто присутніх привітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

За словами посадовця, питання підтримки ветеранів завжди знаходяться у полі зору органів місцевого самоврядування, які відкриті до співпраці та діалогу. Виступаюча звернула увагу присутніх у залі засідань обласної ради голів районних, міських та первинних ветеранських організацій на те, що представницьким органом Чернігівщини нинішнього скликання на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів у цьому році з обласного бюджету спрямовано 500 тисяч гривень за програмою «Соціальне партнерство». Крім бюджетного фінансування депутати обласної ради неодноразово долучалися до підтримки ветеранських об'єднань та надавали адресну допомогу тим, хто її найбільше потребував.

Перший заступник голови обласної ради запевнила, що депутатський корпус і надалі буде співпрацювати та надавати підтримку ветеранській організації Чернігівщини. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Ніна Лемеш нагородила Почесною грамотою обласної ради голову громадської організації «Ніжинська міська організація ветеранів України» Людмилу Величко, Подяку обласної ради оголошено заступнику голови Корюківської районної організації ветеранів Катерині Пененко.

Учасників пленуму привітали заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. Дякуючи присутнім за внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді Чернігівщини керівники вручили почесні відзнаки.

Головною темою загальних зборів колегіального органу було обговорення перспектив діяльності ветеранської організації Чернігівщини. Про стан ветеранського руху в області поінформував голова обласної організації ветеранів Анатолій Скуратович. За його словами, ветеранське об'єднання створене у 1987 році та нині налічує 1100 первинних ветеранських організацій і спрямовує діяльність на вирішення питань соціального захисту ветеранів, пенсіонерів, надання матеріальної підтримки, координує діяльність з патріотичного виховання молоді, вивчає, узагальнює та впроваджує у життя форми і методи статутної діяльності, поширює позитивний досвід ветеранських організацій. У своєму виступі депутат обласної ради, очільниця «Відокремленого структурного підрозділу – центр для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЄС та ветеранів» КНП «Чернігівська обласна лікарня» Галина Синявська акцентувала увагу на питаннях охорони здоров'я ветеранів.

Пленум обговорив шляхи взаємодії цієї багаточисельної організації з органами влади територіальних громад щодо соціального захисту ветеранів різних категорій і пенсіонерів в умовах проведеної децентралізації. Йшла мова про пенсійне забезпечення, медичне обслуговування та захист законних прав та інтересів цієї найповажнішої соціальної групи суспільства. Також Пленумом ухвалені зміни у президії та раді обласної організації ветеранів України, а за результатами розглянутих питань прийняті відповідні постанови.

Завершився захід концертом артистів художньої самодіяльності. Також увазі учасників зустрічі була представлена виставка творчих робіт ветеранів.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.