Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 00:24:04

Володимир Хоменко представив активу Городнянщини новопризначеного керівника району

15.06.2012   17:23

Згідно з розпорядженням Президента України від 13 червня 2012 року, головою Городнянської районної державної адміністрації призначено Юрія Висоцького.

15 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив новопризначеного голову активу Городнянського району.

У заході також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець та заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло.

У своєму виступі керівник області наголосив: завдання, які стоять перед новим керівником району, дуже серйозні, але вирішити увесь комплекс існуючих проблем можливо лише у тісній співпраці з активом району та всієї громади, якщо дослухатися до думки кожного і враховувати її у своїй роботі.

«Посада голови райдержадміністрації – це велика відповідальність, перш за все, перед людьми. Перед нами стоять дуже важливі завдання щодо впровадження в життя в життя ключових пріоритетів, реформ та соціальних ініціатив, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем.

Саме на їх виконання повинна бути спрямована спільна злагоджена робота всієї громади Городнянщини», - підкреслив Володимир Хоменко.

Він також повідомив, що обласною державною адміністрацією вживаються всі необхідні заходи для вирішення найближчим часом проблем із затримкою заробітної плати працівникам бюджетної сфери в тому числі і Городнянського району.

Голова облдержадміністрації дав новопризначеному голові райдержадміністрації Юрію Висоцькому перше доручення: особисто контролювати своєчасність виплату заробітної плати та відпускних медичним працівникам та працівникам освіти району, не допускаючи затримок.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.