Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 12:26:26

Як посилити національно-патріотичні настрої серед молоді - обговорили в ОДА

31.03.2017   16:19Агенцiя

Чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді відбулося 30 березня, за участі керівників структурних підрозділів ОДА, представників чернігівських вищих навчальних закладів, обласного військового комісаріату, Національної гвардії та громадських організацій патріотичного спрямування.

Заступник голови — керівник апарату ОДА, голова Координаційної ради Наталія Романова детально проаналізувала основні напрямки реалізації на Чернігівщині Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також зупинилася на проміжних підсумках проведеної роботи.

Зокрема, заступник голови зазначила, що лише в березні проведено ряд значущих заходів у царині національно-патріотичного виховання. Це відзначення Дня Українського добровольця, 100-річчя початку Української революції 1917–1921 років, а також цьогорічні дні пам’яті Тараса Шевченка, які стали культурною подією в області. Закцентувала увагу Наталія Романова і на значній роботі, проведеній в рамках всеукраїнської акції «5-й Потяг Єднання «Труханівська Січ»».

– Ми маємо оцінити, наскільки ефективно нам вдалося реалізувати свої плани і як нам скоординувати роботу в подальшому, щоб формувати національну свідомість молоді, — зауважила Наталія Романова.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала про виконання попередніх рішень, прийнятих Координаційною радою, та повідомила про заплановані заходи з національно-патріотичного виховання на квітень цього року. Так, проводи призовників до лав Збройних Сил України, відзначення 100-річчя проголошення добровольчого українського полку імені гетьмана Петра Дорошенка та дня утворення 13-го батальйону територіальної оборони — ключове із запланованого.

Крім того, Ніна Лемеш повідомила, що 5-го квітня відбудеться перше засідання робочої групи з вивчення питання організації роботи з національно-патріотичного виховання в системі освіти області. Планується провести моніторинг системи національно-патріотичного виховання дітей в загальноосвітніх школах, обговорити питання налагодження співпраці навчальних закладів з військовими частинами, розробити план організації військово-патріотичних польових зборів учнівської молоді.

Завідувач Чернігівського кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вадим Антошин продемонстрував патріотичні ролики, створені працівниками закладу, а також озвучив, чим планує жити центр у найближчий час. Він закликав молодь активніше долучатися до всіх заходів, адже тут відбуваються культурно-мистецькі вечори, систематично експонуються виставки, демонструються фільми патріотичного спрямування.

Про заходи з національно-патріотичного виховання серед студентської молоді поінформували представники двох чернігівських вишів: педагогічного та технологічного університетів.

На завершення члени Координаційної ради домовилися розробити систему якісних і кількісних показників ефективності проведених патріотичних заходів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Мена: міський голова та депутати склали присягу

Мена: міський голова та депутати склали присягу 11:27

Розпочалися повноваження депутатського корпусу Менської міської ради восьмого скликання.

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік 11:12

3 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Євлашівській. Телефонували сусіди, які помітили загоряння.

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова 11:04

Сьогодні вночі, проїжджаючи центральною площею міста, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на свіжі сліди автомобільних шин, які вели в напрямку тротуару.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:52

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівський рибоохоронний патруль знищив понад 3 км сіток

Чернігівський рибоохоронний патруль знищив понад 3 км сіток 10:44

Другого грудня Чернігівський рибоохоронний патруль знищив 150 од. заборонених знарядь лову: сіток зяберних (одностінних) – 118 од., сіток поріжних – 27 од. та 5 од. ятерів. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 3 172 метрів.