Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:02:58

Як посилити національно-патріотичні настрої серед молоді - обговорили в ОДА

31.03.2017   16:19Агенцiя

Чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді відбулося 30 березня, за участі керівників структурних підрозділів ОДА, представників чернігівських вищих навчальних закладів, обласного військового комісаріату, Національної гвардії та громадських організацій патріотичного спрямування.

Заступник голови — керівник апарату ОДА, голова Координаційної ради Наталія Романова детально проаналізувала основні напрямки реалізації на Чернігівщині Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також зупинилася на проміжних підсумках проведеної роботи.

Зокрема, заступник голови зазначила, що лише в березні проведено ряд значущих заходів у царині національно-патріотичного виховання. Це відзначення Дня Українського добровольця, 100-річчя початку Української революції 1917–1921 років, а також цьогорічні дні пам’яті Тараса Шевченка, які стали культурною подією в області. Закцентувала увагу Наталія Романова і на значній роботі, проведеній в рамках всеукраїнської акції «5-й Потяг Єднання «Труханівська Січ»».

– Ми маємо оцінити, наскільки ефективно нам вдалося реалізувати свої плани і як нам скоординувати роботу в подальшому, щоб формувати національну свідомість молоді, — зауважила Наталія Романова.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала про виконання попередніх рішень, прийнятих Координаційною радою, та повідомила про заплановані заходи з національно-патріотичного виховання на квітень цього року. Так, проводи призовників до лав Збройних Сил України, відзначення 100-річчя проголошення добровольчого українського полку імені гетьмана Петра Дорошенка та дня утворення 13-го батальйону територіальної оборони — ключове із запланованого.

Крім того, Ніна Лемеш повідомила, що 5-го квітня відбудеться перше засідання робочої групи з вивчення питання організації роботи з національно-патріотичного виховання в системі освіти області. Планується провести моніторинг системи національно-патріотичного виховання дітей в загальноосвітніх школах, обговорити питання налагодження співпраці навчальних закладів з військовими частинами, розробити план організації військово-патріотичних польових зборів учнівської молоді.

Завідувач Чернігівського кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вадим Антошин продемонстрував патріотичні ролики, створені працівниками закладу, а також озвучив, чим планує жити центр у найближчий час. Він закликав молодь активніше долучатися до всіх заходів, адже тут відбуваються культурно-мистецькі вечори, систематично експонуються виставки, демонструються фільми патріотичного спрямування.

Про заходи з національно-патріотичного виховання серед студентської молоді поінформували представники двох чернігівських вишів: педагогічного та технологічного університетів.

На завершення члени Координаційної ради домовилися розробити систему якісних і кількісних показників ефективності проведених патріотичних заходів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.