Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 02:52:12

Чернігів з робочим візитом відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко

02.11.2016   12:15Агенцiя

Під час візиту в Чернігів радник Міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко закликав громадськість до активної співпраці з органами виконавчої влади.

1 листопада Чернігів з робочим візитом відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко. В ході зустрічі з силовиками, журналістами та громадськістю обговорювався процес реформування поліції та налагодження взаємодії між громадськістю та органами виконавчої влади.

Чернігівщина стала сімнадцятою областю, яку з робочим візитом відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко. Він провів робочу нараду з керівництвом ГУНП, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та регіонального сервісного центру МВС, діяльність яких координує Міністр внутрішніх справ. Також до обговорення процесу реформування МВС, налагодження взаємодії між громадськістю та органами виконавчої влади запросили журналістів та представників громадських організацій.

За словами радника Міністра, метою зустрічі є поглиблення співпраці населення з громадськими організаціями, які повинні брати активну участь не лише в обговоренні нормативно-правових актів МВС, а й інших державних процесах, не залишатися осторонь від актуальних проблем країни.

Під час діалогу з керівниками органів виконавчої влади, діяльність яких координує МВС, Володимир Мартиненко ознайомився зі специфікою роботи вказаних відомств у прикордонному Придесенні, їх співпрацею, яка направлена на підтримання стабільної обстановки на Чернігівщині.
Як повідомив Володимир Мартиненко, нормативно-правовими документами не передбачено створення в обласних управліннях органів державної влади будь-яких громадських рад. Тому один з виходів із такої ситуації - створення робочої групи. До неї можуть увійти всі громадяни з активною життєвою позицією, які здатні допомогти Міністерству внутрішніх справ у проведенні реформи.

Спілкуючись з журналістами, радник Міністра внутрішніх справ України озвучив критерії відбору до участі в робочій групі. Це мають бути максимально прогресивні люди з різних сфер українського суспільства, в тому числі й представники засобів масової інформації, які не тільки зможуть плідно працювати, а й висвітлювати роботу організації зсередини. Голова Громадської ради також відповів на низку питань, що стосуються роботи організації.

Представників громадських організацій радник Міністра запросив долучитися до роботи цієї групи, щоб своїм досвідом та знаннями специфіки області активісти допомогли вирішувати нагальні проблеми жителів Чернігівщини. Активісти, які виявлять бажання увійти до складу робочої групи, можуть заповнювати анкети та надсилати мотиваційні листи на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua
Після того, як робоча група буде сформована, наприкінці листопада відбудеться зустріч із Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим для узагальнення всіх питань.

Звертаючись до активістів, Володимир Мартиненко зазначив, що якщо хтось із них має достатній досвід, він може стати експертом Громадської ради і вносити корективи й пропозиції до нормативно-правових документів та робити їх юридичний аналіз.

Голова Громадської ради при МВС зазначив, що такі поїздки Україною стимулюють громадянське суспільство надавати максимальну підтримку правоохоронному відомству.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.