Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:27:49

Обговорено перспективи відродження торф’яної галузі області

17.04.2014   13:12

16 квітня у Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації відбулась нарада, на якій розглянули перспективи виробничої діяльності ДП «Чернігівторф».

До діалогу були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівництво Державного концерну «Укрторф» та ДП «Чернігівторф», представники Фонду державного майна у Чернігівській області.

Обговорені питання стосувались виробництва торфу, реалізації готової продукції, заборгованості по зарплаті, участі у тендерних закупівлях, перспектив розвитку галузі, необхідності активізації співпраці з комерційними структурами.

Як було повідомлено, торф’яні ресурси Чернігівської області складаються з 195 родовищ із запасами 251,8 млн. т, що складає 12% від загальних по Україні.

На сьогодні два підприємства «Ірванцівський торфозавод» (Семенівський район) та «Смолинський торфозавод» (Чернігівський район) знаходяться в скрутному становищі. Це обумовлено наявністю заборгованості перед кредиторами, відсутністю достатнього об’єму ринку збуту продукції, високою собівартістю виробництва та слабкою конкурентоспроможністю торфобрикету у порівнянні з іншими видами твердого палива.

Загальна кредиторська заборгованість ДП «Чернігівторф» складає близько 15 млн грн., заборгованість по заплаті у філіях становить близько 600 тис грн.

Вихід із складної ситуації учасники наради вбачають у необхідності продовження мораторію на банкрутство ДП «Чернігівторф» та укладанні мирової угоди з кредиторами з відстрочкою виплати боргів на п’ять років.
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.