Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:49:09

Депутат пропонує відставку голові

23.12.2011   07:53Агенцiя

Депутат обласної ради Ярослав Демченков напередодні сесії Чернігівської обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю 23 грудня та під час якої буде розглянуто звіт про роботу голови Чернігівської обласної державної адміністрації, запропонував губернатору Чернігівщини Володимиру Хоменку подати у відставку, а обласній раді визнати роботу керівника області незадовільною.

За словами Ярослава Демченкова голова Чернігівської облдержадміністрації втомлений, йому все важче знаходити шляхи порозуміння та домовлятись у владних кабінетах столиці, він втрачає авторитет у команді влади. Губернатор почав публічно демонструвати, що вже не розуміє ні Президента України, ні його команду, особливо у питаннях формування бюджету. За словами Демченкова сьогодні з’явились нові обличчя в обласній владі, у тому числі на рівні заступників губернатора, які є самостійними фігурами, більш авторитетними у центральній владі та які зможуть системно подолати кризу, у якій опинилась область.

У разі, якщо не відбудеться зміна губернатора та деяких застарілих та неефективних представників обласної державної адміністрації, криза у області в наступному році буде лише поглиблюватись, вважає Демченков. Дефіцит обласного бюджету лише збільшуватиметься, невиплата заробітної плати та інші негаразди спричинені бездарним фінансовим плануванням діяльності області є відголосами політики “імітації діяльності”, яку впроваджує чинний керманич області. Чисельні програми, які десятками приймаються на кожній сесії обласної ради є лише формальними процедурами, так званими “некрологами галузей та сфер”, вони не сприяють розвитку регіону.


Від редакції “Сіверщини”

В опозиції перебувати по-своєму важко: завжди треба щось вигуадувати, щоб бути на слуху і на виду. І найкращий шлячх для нестабільного суспільства – це шлях скандалів. Особливо, якщо в тебе проблеми з політичною приналежністю…

Що ж до суті заяви депутата Я.Демченкова, то вона дивна в іклькох місцях – наприклад, в обласній адміністрації нема заступників голови, які “сьогодні з’явились”. Заступниками були й залишаються Стрілець, Тканко, Шанойло… Хто з них новий для п. Демченкова?
Також хотілося б від нашої опозиції почути реальні програми і пропозиції розвитку регіону замість голослівноїкритики.

http://siver.com.ua/news/deputat_proponue_vidstavku_golovi/2011-12-22-9234

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини