Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 березня, 21:28:09

У Чернігові 15 представників регіональних аналітичних організацій навчалися моніторингу центрів надання адміністративних послуг

29.07.2013   07:40Агенцiя

Чергова тренінгова сесія в рамках проекту “Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України” відбулася 22-24 липня у приміщенні комплексу відпочинку “Ранчо-клуб” (м. Чернігів).

Метою тренінгу була розробка комплексу якісних стандартів та системи моніторингу надання адміністративних послуг в Україні. Основним завданням тренінгу була систематизація якісних стандартів міжнародних практик, а також схеми (методології, алгоритму) моніторингу системи надання адміністративних послуг в Україні. Участь у тренінгу взяли представники регіональних аналітичних центрів із 15-ти областей України.

Організатором тренінгу виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. У якості тренерів виступали українські та європейські спеціалісти у сфері надання публічних послуг. Європейські експерти є представниками компанії “Інновації та розвиток місцевого самоврядування” (LGID, Угорщина), що є членом Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS, Чехія), а саме Гашпар Матяш (експерт LGID) та Теванней Шюді Аннамарія (консультант LGID). Українську тренерську групу представляли: Олег Лукша (консультант Асоціації міст України, член правління Асоціації Агенцій регіонального розвитку України) та Наталія Носа (президент Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку “МАІРР”).

Також на тренінгу були присутні представники керівного складу партнерських організацій в рамках даного проекту:
від Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS) – Джефф Ловітт (виконавчий директор PASOS) та Альфредо Азула (менеджер з комунікацій PASOS);
від Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку “МАІРР” – Вадим Пилипенко (директор МАІРР).

Протягом тренінгової сесії учасники робили узагальнення результатів 1-ї тренінгової сесії у м. Ужгород, обговорили роль NGO у розвитку та функціонуванні центрів надання адміністративних послуг, проаналізували вимоги клієнтів / громадян до якості діяльності центрів надання адміністративних послуг з метою їх трансформації у стандарти та індикатори моніторингу центрів надання адміністративних послуг, вивчили умови моніторингу ЦНАП відповідно вимог споживачів.

В цілому, під час тренінгу учасники ознайомилися з основами процесу моніторингу ЦНАП в українських реаліях. Також представники 15-ти регіональних аналітичних центрів мали ознайомчий візит до Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова. Начальник відділу адміністративних послуг фізичним особам Покідько Наталія Петрівна розповіла учасникам візиту про організаційне та функціональне забезпечення чернігівського Центру надання адміністративних послуг, основні характеристики адміністративних послуг, що надаються Центром, а також статистичні показники наданих адміністративних послуг за період діяльності Центру у м. Чернігові.

Даний захід став другими кроком на шляху до досягнення основної мети проекту “Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України” – підвищення аналітичної та організаційної спроможності регіональних аналітичних центрів в Україні шляхом їх залучення до моніторингу та аналізу якості надання адміністративних послуг населенню України.

Тренінг ознаменував завершення навчальної частини проекту. А наприкінці вересня 2013 року заплановано створення Асоціації регіональних аналітичних центрів, яка у майбутньому здійснюватиме моніторинг діяльності центрів надання адміністративних послуг у 15-ти областях України (Вінницькій, Луцькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Кримській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській Чернівецькій та Одеській).

Планується, що до складу Асоціації увійдуть наступні аналітичні організації – учасниці навчальної частини проекту: громадська організація “Подільська агенція регіонального розвитку”, Луцька міська громадська організація “Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу”, Дніпропетровська обласна громадська організація “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”, Асоціація громадських організацій “Соціально-економічні стратегії і партнерства”, громадська організація “Лабораторія досліджень ТЦК”, Центр Східно – Європейських ініціатив “Бахчисарайська стратегія”, громадська організація “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону”, громадська організація “Центр аналітичних досліджень”, Полтавська обласна громадська організація “Аналітичний центр “Бюро економічних та соціальних досліджень”, Школа політичної аналітики “Поліс”, Харківська обласна громадська організація “Фонд місцевої демократії”, Центр досліджень південноукраїнського прикордоння, громадська організація “Агентство стратегічних досліджень” (АСД), Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”, громадська організація “Сприяння міжкультурному співробітництву”.
 

Останні новини Чернігівщини

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів 15:04

З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 №45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.

За матеріалами СБУ винесено вирок російському окупанту, який знущався над сім’єю з неповнолітніми дітьми 14:55

За матеріалами СБУ суд виніс вирок військовому рф, причетному до вчинення воєнних злочинів під час тимчасового захоплення частини Чернігівської області.

Державна реєстраторка підозрюється у зловживанні повноваженнями, що спричинило неправомірне вибуття з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення 14:51

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору однієї із сільських рад Прилуцького району у зловживанні своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки та несанкціонованій зміні інформації, що обробляється в автоматизованих системах, вчиненій особою, яка має право доступу до неї, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 362 КК України).

Перекривається рух автотранспорту на перехресті вул. Героїв Маріуполя та Кримської

Перекривається рух автотранспорту на перехресті вул. Героїв Маріуполя та Кримської 14:49

З 27 березня по 16:00 год. 9 квітня. Відповідний дозвіл наданий КП «Чернігівводоканал» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні.

 Понад 7 мільйонів гривень – на вирішення екологічних проблем Чернігівщини

Понад 7 мільйонів гривень – на вирішення екологічних проблем Чернігівщини 14:45

Профільна робоча група при Чернігівській обласній раді сьогодні, 26 березня, погодила перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2024 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини