Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:37:46

УДАР в Чернігові: вистава перед двома перехожими та декількома журналістами

22.11.2011   13:44

Назва акції - "Європа - це свобода". Головна мета -не "провести", а "показати".

УДАР в Чернігові

УДАР в Чернігові

Початок заходу було дещо затримано - бо людей було менше, ніж прапорів. Та і палатки не встигли всі поставити.

Всього в акції взяли участь біля півсотні "активістів" обласної  та міської організації партії "УДАР Віталія Кличка": переважно молодь, яка тримала прапори.

Спочатку всіх вистроїли колоною, так щоб здавалося, що учасників багато. Причому у перші ряди вишикувалися жіночки старші, а молодь стала за їх спинами, ніби сховалася. Потім керівництво, взявши мегафон, проімітувало виступ перед глядачами, яких майже не було.

У анонсі було написано, що відбудеться "Виступ голови чернігівської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Аверченка перед партійними активістами, прихильниками та місцевими мешканцями". Але, скоріше, він виступив не "перед", а "попереду", бо окрім двох операторів та фотографів, затриматися і послухати виступаючого майже ніхто з мешканців Чернігова не поспішав. Тому голови обласної та міської організацій та активісти пов'язували самі собі стрічки із символікою України та ЄС.

Після всіх цих "урочистостей" відбувся брифінг для журналістів. Скоріш за все це було потрібно, щоб змінити ракурс для телеоператорів та аби майбутній телеглядач зрозумів, "хто керує парадом".

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини