Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:17:06

Учні школи №1 назбирали найбільше батарейок

11.10.2016   12:35Агенцiя

З дня установки першого боксу зі збору відпрацьованих батарейок в чернігівських школах пройшло майже 2 роки. Громадська організація "Еко Місто" підбила підсумки акції і нагородила учасників.

Нагадаємо, що акція по збору використаних елементів живлення серед школярів Чернігова розпочалася у травні 2015 року.

Учні 34-х навчальних закладів збирали батарейки у спеціальні бокси. Волонтери Еко Міста проводили лекції про негативний вплив батарейок на навколишнє середовище і про необхідність їх правильної утилізації.

Майже за 2 роки спільними зусиллями педагогів і учнів було зібрано 100 000 елементів живлення (більше 2 тонн)! А отже, тисячі кубометрів грунту і води врятовані від потенційного забруднення свинцем, ртуттю, кадмієм та іншими шкідливими речовинами.

3-го жовтня 2016 активісти Екоміста відвідали всі школи-учасниці і вручили грамоти педагогам і найактивнішим учням.

Найбільше батарейок зібрали учні школи №1. Їх результат - 13 465 елементів живлення.

А краще особисте досягнення має учениця школи №27 Тищенко Марина, яка зібрала 1051 батарейку! Паляниця Ольга, класний керівник 2-В школи №22 поповнила бокс на 641 батарейку. Олексієнко Матвій - учень школи №1 - зібрав у сусідів 329, а Біда Кіра із школи №7 здала на переробку 231 батарейку.

Громадська організація "Еко Місто" нагадує: акція триває. Бокси залишаються в школах і чекають нових рекордів. Бережіть природу, викидайте батарейки правильно!

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».