Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 06:20:14

Напередодні навчального року в Чернігові відбулася обласна педагогічна конференція

23.08.2016   08:16Агенцiя

22 серпня, в приміщенні Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників.

Майже 600 її учасників спільно підбили підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти за 2015-2016 навчальний рік, визначили завдання на наступний рік та обговорили Концепцію нової української школи. До роботи форуму долучився й голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Крім професійних «внутрішньо цехових» питань, на конференції також було озвучено декілька глобальних та принципових позицій. Зокрема, голова ОДА виступив зі зверненням до освітян, у якому проаналізував ситуацію в сфері освіти і науки в регіоні, роз’яснив стан справ та перспективи розв’язання системної проблеми недофінансованості галузі, поінформував про перебіг програми забезпечення підвезення учнів до опорних шкіл, акцентував увагу на ході процесу оптимізації мережі навчальних закладів, використанні коштів освітньої субвенції, енергозбереженні та фінансуванні професійно-технічної освіти.

Також, принагідно, голова ОДА вручив освітянам області почесні грамоти і подяки.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.