Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 01:19:51

Нагальні питання, що виникають у відносинах бізнесу та податківців традиційно вирішуються на семінарах

23.07.2012   13:26

Останні зміни в оподаткуванні унесені Законом України від 24.05.12 р. №4834 – VI стали предметом обговорення на семінарі, який провели міські податківці.

У семінарі взяли участь начальник інспекції Ф.М.Уляненко та провідні фахівці структурних підрозділів.

Відкриваючи захід очільник міських податківців наголосив на тому, що 2012 рік керівництвом ДПС України оголошено роком сервісів. Тобто усі зусилля податківців спрямовано на підвищення якості обслуговування платників податків та переходу податкової від фіскального органу до сервісної служби.

Податківці зосередили увагу на тому, що з липня 2012 р. змінами у Податковому кодексі удосконалена спрощена система оподаткування, спрощена процедура реєстрації платника ПДВ, переглянуто критерії для отримання автоматичного відшкодування ПДВ тощо.

Заступник начальника управління інформатизації та обліку платників податків наголосив на тому, що електронне звітування – це вимога сучасності. Так, при ДПІ у м. Чернігові працює Центр сертифікації електронних ключів, видача яких безкоштовна.

Зупинилися на особливостях нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, земельного податку, податку на прибуток підприємств та інше. Звернули увагу присутніх на дотримання роботодавцями законодавства щодо укладання трудових договорів та виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму законодавством.
Обговорили також проекти регуляторних актів.

Податківці здійснюють повне інформування платників податків про стан вирішення актуальних та проблемних питань. У цьому їм допомагають Всеукраїнська громадська організація АППУ, єдине офіційне видання ДПС України журнал “Вісник податкової служби України”, представники яких також взяли участь у семінарі.

На завершення зустрічі з керівниками та бухгалтерами підприємств міста Ф.М Уляненко наголосив, що реформування податкової служби забезпечить комфортні умови платникам податків шляхом утворення центрів обслуговування, тобто під новим гаслом “Працювати для клієнтів, якими для нас є платники податків”

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ