Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:35:50

Про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду

17.05.2012   09:20Агенцiя

На нараді за участю директорів міської і міжрайонних виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду, яка нещодавно відбулася у м. Чернігові, обговорено ряд важливих питань, у тому числі, про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду за І квартал 2012 року.

Відзначалося, що станом на 1 квітня 2012 року, в відділенні на обліку перебувало 26 226 страхувальників, що на 113 більше, ніж на початок року, в тому числі 870 добровільно застрахованих осіб.

Доходна частина бюджету відділення за І квартал 2012 року становить 562 тис. грн. Проведено 931 перевірку страхувальників, у тому числі 113 – позапланові щодо обґрунтованості подання заяв-розрахунків. За результатами 224 перевірок встановлено порушення, застосовано фінансові (штрафні) санкції на загальну суму 563 тис. грн. Витратна частина бюджету склала 31,9 млн. грн., у тому числі на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам було спрямовано 28,4 млн. грн. (по тимчасовій втраті працездатності – 21,1 млн. грн., по вагітності та пологах – 7,1 млн. грн., на поховання – 0,2 млн. грн.).

Страхувальниками надано 6 434 заяви-розрахунки на фінансування матеріального забезпечення на суму 28,1 млн. грн., що склало 98,3% від всієї суми нарахованих витрат за рахунок коштів Фонду. Профінансовано 26,9 млн. грн. (95,6% від замовлених асигнувань), решту коштів (1,2 млн. грн.) страхувальники отримали на початку квітня. З метою недопущення безпідставного витрачання коштів Фонду продовжується робота в частині щоденного контролю та моніторингу всіх заяв-розрахунків.

Одночасно, з’ясовуються причини перевищення розміру середньоденної допомоги над середньоденною заробітною платою, яка склалася у страхувальника за підсумками роботи за минулий рік, більше, ніж у 2 рази (в основному, це допомоги застрахованих осіб, які мають високий рівень оплати праці, виплати у розрахунковому періоді разового характеру), проводяться позапланові перевірки і, як наслідок, було упереджено неправомірні витрати з коштів Фонду в розмірі 89 тис. грн.

Проводилась робота по упередженню неправомірного віднесення витрат за рахунок коштів Фонду по невиробничому травматизму. По 875 страхових випадках проведено розслідування за участю представників робочих органів та по 595 – на підставі наданих страхувальниками документів. В результаті проведених заходів зменшено безпідставне віднесення витрат на рахунок коштів Фонду по 102 страхових випадках на загальну суму 59,4 тис. грн.

Проведено 11 планових та 60 оперативних перевірок закладів охорони здоров’я, перевірено 3 428 листків непрацездатності. Виявлено необґрунтовано виданих (продовжених) або заповнених з порушеннями 530 листків непрацездатності (15,5% до перевірених). Пред’явлено претензії по 25 випадках щодо відшкодування бюджету Фонду матеріальної шкоди на суму 11 тис. грн. і попереджено неправомірних виплат на суму 17 тис. грн.

У ході обговорення актуальних та проблемних питань визначено шляхи покращення діяльності обласного відділення Фонду.


Пресс – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.