Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 05:04:29

Сергій Сергієнко: Виробничі процеси не повинні шкодити довкіллю

26.12.2016   08:14Агенцiя

Проблемні питання співпраці ТОВ «Малтюроп Юкрейн» та комунального підприємства «Чернігівводоканал» розглянули учасники наради, яку 23 грудня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники вищевказаних підприємств.

Як повідомив директор ТОВ «Малтюроп Юкрейн» Володимир Гордієнко, його підприємство займається виробництвом солоду переважно для пивної промисловості. Технологічний процес потребує значного споживання води. Стічні води завод скидає до системи міської каналізації Чернігова. Оскільки рівень вмісту шкідливих речовин перевищує допустимі норми, підприємство оплачує послуги з водовідведення за подвійним тарифом.

Проте «Чернігівводоканал» наполягає на збільшенні вартості зазначених послуг, оскільки витрати на очистку стічної води, що скидає ТОВ «Малтюроп Юкрейн», значно вищі. Серед інших пропозицій – побудова заводом власних очисних споруд.

У ході обговорення Юрій Євтушенко наголосив, що шукати вихід з цієї конфліктної ситуації мають спільно обидві сторони. Він запропонував керівнику ТОВ «Малтюроп Юкрейн» забезпечити сприяння спеціалістам «Чернігівводоканалу» в проведенні якісного аналізу використаної його підприємством води. Аби можна було вирахувати та встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з водовідведення.

– Обласна державна адміністрація зацікавлена в розвитку виробництва на підприємствах області. Проте будь-яка господарська діяльність має вестись виключно в законодавчому полі та не шкодити довкіллю. Тим більше, що сьогодні проходить гармонізація законодавства держави із законодавством ЄС, де екологічні вимоги значно вищі за наші, тому виробничі процеси необхідно модернізувати і зменшити навантаження на навколишнє природне середовище, – наголосив Сергій Сергієнко, підсумовуючи результати дискусії.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА спільно з обома підприємствами розробити алгоритм дій для об’єктивного вивчення ситуації та пошуку шляхів виходу з неї.

Останні новини Чернігівщини

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.