Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 21:19:20

Сергій Сергієнко: Виробничі процеси не повинні шкодити довкіллю

26.12.2016   08:14Агенцiя

Проблемні питання співпраці ТОВ «Малтюроп Юкрейн» та комунального підприємства «Чернігівводоканал» розглянули учасники наради, яку 23 грудня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники вищевказаних підприємств.

Як повідомив директор ТОВ «Малтюроп Юкрейн» Володимир Гордієнко, його підприємство займається виробництвом солоду переважно для пивної промисловості. Технологічний процес потребує значного споживання води. Стічні води завод скидає до системи міської каналізації Чернігова. Оскільки рівень вмісту шкідливих речовин перевищує допустимі норми, підприємство оплачує послуги з водовідведення за подвійним тарифом.

Проте «Чернігівводоканал» наполягає на збільшенні вартості зазначених послуг, оскільки витрати на очистку стічної води, що скидає ТОВ «Малтюроп Юкрейн», значно вищі. Серед інших пропозицій – побудова заводом власних очисних споруд.

У ході обговорення Юрій Євтушенко наголосив, що шукати вихід з цієї конфліктної ситуації мають спільно обидві сторони. Він запропонував керівнику ТОВ «Малтюроп Юкрейн» забезпечити сприяння спеціалістам «Чернігівводоканалу» в проведенні якісного аналізу використаної його підприємством води. Аби можна було вирахувати та встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з водовідведення.

– Обласна державна адміністрація зацікавлена в розвитку виробництва на підприємствах області. Проте будь-яка господарська діяльність має вестись виключно в законодавчому полі та не шкодити довкіллю. Тим більше, що сьогодні проходить гармонізація законодавства держави із законодавством ЄС, де екологічні вимоги значно вищі за наші, тому виробничі процеси необхідно модернізувати і зменшити навантаження на навколишнє природне середовище, – наголосив Сергій Сергієнко, підсумовуючи результати дискусії.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА спільно з обома підприємствами розробити алгоритм дій для об’єктивного вивчення ситуації та пошуку шляхів виходу з неї.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.