Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 11:37:35

Робоча зустріч з питань підготовки до ЄВРО 2012 відбулась у пункті пропуску “Нові Яриловичі”

24.04.2012   10:43

Робоча зустріч керівництва Чернігівської і Гомельської митниць та Чернігівського прикордонного загону відбулась 20 квітня у пункті пропуску “Нові Яриловичі – Нова Гута” на українсько-білоруському кордоні.

Основну увагу під час зустрічі приділили питанням реалізації технологічних підходів до реагування на обстановку та функціонування системи управління процесами пропуску, проведення спільних тренінгів щодо порядку пропуску осіб і транспортних засобів категорії Євро та гармонізації системи інформаційного забезпечення.
За результатами зустрічі прийняті рішення, що спрямовані на:

1) оперативну взаємодію між підрозділами суміжних пунктів пропуску щодо попереднього повідомлення кожною із сторін про прибуття до пункту пропуску організованих груп вболівальників, а також вантажних транспортних засобів, що переміщують вантажі для проведення Чемпіонату,

2) обмін інформацією щодо запланованих переміщень громадян і вантажів (з цією ж метою керівництвом митниці та прикордонного загону проведена робота з регіональними туроператорами відносно попереднього отримання інформації про заплановані переміщення туристичних груп);

3) здійснення першочергового оформлення в мінімально можливі часові рамки (з урахуванням законодавства двох країн) та пропуску через державний кордон офіційних осіб, громадян та вантажів, що прямують в рамках Чемпіонату.

Для оперативного реагування на збільшення пасажиротранспортного потоку планується створити резервні групи за рахунок особового складу.

Вирішено у найближчі тривалі вихідні, у травневі свята, коли також очікується різке збільшення кількості громадян та транспортних засобів, провести тренінг для особового складу суміжних пунктів пропуску “Нові Яриловичі” і “Нова Гута”. При цьому основна увага приділятиметься дотриманню часових нормативів при здійсненні контрольних операцій та відпрацюванню порядку локалізації можливих конфліктних ситуацій.

У ході зустрічі її учасники обстежили санітарний стан пунктів пропуску та зон сервісного обслуговування перед пунктами пропуску.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини