Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 02:34:52

Поточний ремонт регіональної дороги державного значення Р-68, яка веде до відомих історико-культурних об’єктів

14.07.2016   07:07Агенцiя

Регіональна дорога державного значення Р-68 має протяжність понад 100 кілометрів. Цей автошлях з’єднує з обласним центром три райони: Ніжинський, Ічнянський та Срібнянський. Початок дороги - в Талалаївці, а закінчується виходом на трасу Київ – Суми - Юнаківка.

Цією дорогою туристи можуть дістатися до відомих історико-культурних об’єктів: Іржавця, Ічні, Тростянця. Нею гості Чернігівщини під’їжджають до національного історико-культурного заповідника «Качанівка», а також до маєтку Галаганів у Сокиринцях.

З кожним роком Чернігівщину відвідує все більше туристів, в тому числі і гостей з Євросоюзу. Зіпсувати враження від поїздки може дискомфорт у дорозі.

На двох ділянках, загальною протяжністю біля 35 км, автомобільної дороги державного значення Р-68 Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці — /Н-07/ проводиться поточний середній ремонт, а саме:
- на І ділянці : км 0 + 000 — км 35 + 866, підрядним підприємством ТОВ «ШБУ-14» виконані роботи з влаштування узбіч (влаштовано щебенева основа 5,2 тис.т - ліво 26,7 км, право 26,7 км); влаштування  вирівнюючого шару 217 тис. кв. м./ 31 км; влаштування верхнього шару покриття 136,5 тис. кв. м./ 19,5км; Випущено 35,5 тис.т. асфальтобетону
- на ІІ ділянці: км 35 + 866 — км 63 + 412. Під’їзд до Державного історико-культурного заповідника “Качанівка” км 0 + 000 — км 5 + 300, підрядним підприємством ПрАТ "ШРБУ №82" проведенні підготовчі роботи (розбивка, автогрейдерні роботи).

Нагадуємо, згідно розпорядження КМУ від 14.03.16р № 154-р передбачено виконання робіт по об'єктам поточного середнього ремонту на 7 об'єктах ( 5 автодоріг, 63,173 км та 1 міст 54,39 пог.м. загальною вартістю робіт 174,2 млн. грн..

• M-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на Гомель), вартість – 50 млн грн;

• Р-12 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч, вартість - 3,1 млн;

• Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин, вартість – 6,6 млн;

• Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ та під'їзд до Державного історико- культурного заповідника «Качанівка», вартість – 97,96 млн;

• T-25-35 Козелець - Карпилівка - Сорокошичі, вартість – 8,4 млн.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини