Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:23:43

За перше півріччя на Чернігівщині сплачено 1млрд. 433 млн. грн. єдиного соціального внеску

17.07.2014   14:43

З них 1 млрд.331 млн. грн. сплатили юридичні особи, 102 млн. грн. – фізичні особи.

Як зазначила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, останнім часом громадяни частіше замислюються над майбутнім пенсійним забезпеченням і вже тепер дбають, щоб пенсія було достойною.

Збільшується кількість громадян, які не є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, але добровільно укладають відповідні договори та сплачують цей внесок. З початку року від них до бюджету надійшло майже 5,4 млн. грн.

Оскільки основним джерелом надходження єдиного внеску є відрахування з фонду оплати праці, фахівці Міндоходів області спільно з іншими правоохоронними органами проводять перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання трудового законодавства.

З початку року суб’єктам господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам з порушенням законодавства, донараховано майже 769 тис.грн єдиного внеску.

До адміністративної відповідальності притягнуто 229 посадових осіб. Їм доведеться сплатити більше 122 тис. грн. єдиного соціального внеску та 4,8 млн. грн. штрафів.

Останні новини Чернігівщини

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини