Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:22:19

Протягом року 860 клієнтів ПАТ "Чернігівгаз" скористалися спрощеною схемою приєднання до газових мереж

23.06.2014   09:29Агенцiя

В 2013 році в Україні почав діяти новий порядок надання послуг з приєднання до газових мереж. Послуга приєднання значно скоротила строки підключення споживачів до газопостачання. В травні минулого року в структурі ПАТ «Чернігівгаз» з`явилися підрозділи, які обслуговують клієнтів в режимі «Єдиного вікна». Протягом року 860 замовників подали заяви на приєднання до газомереж, з них - 434 вже отримали послугу і переважна більшість користуються природним газом.

На надання послуги «Стандартне приєднання» було прийнято 593 заяви - в основному це побутові споживачі. Серед замовників «Нестандартного приєднання» переважають юридичні особи, таких заяв - 267.

Використовуючи сучасні методи ведення бізнесу, ПАТ «Чернігівгаз» прагне вийти на новий рівень взаємодії з клієнтами і надалі удосконалювати обслуговування замовників. Принцип роботи «Єдиного вікна» - допомогти замовнику не перейматися окремим етапами газифікації і в максимально короткий термін подати заяву, заповнити опитувальний лист, укласти договір та отримати усі необхідні консультації по даному питанню.

На сьогодні «Єдині вікна» доступні кожному мешканцю Чернігівської області. В усіх райцентрах працюють менеджери по роботі з клієнтами і замовники контактують лише з ними. Людині не треба стояти в чергах, обходити різні кабінети та підрозділи підприємства для збору відповідних підписів і дозволів.

«Робота «Єдиних вікон» – це крок назустріч населенню. Тут люди отримують готовий продукт у вигляді наданої послуги в регламентовані строки, а оформленням всієї необхідної документації і координацією окремих етапів роботи займаються фахівці ПАТ «Чернігівгаз»,- зазначає заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів Ігор Льодовий.

Не зважаючи на здорожчання блакитного палива з кожним роком кількість споживачів природного газу зростає. Лише за 5 місяців поточного року газ прийшов в оселі майже 950-ти чернігівців. В 2013-му році користувачами газу стали понад 3 тисячі сімей.

Довідка:

В червні 2012 року Верховна Рада прийняла Закон № 5021-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України».
Закон визначив порядок надання послуг «Стандартного» і «Нестандартного» приєднання до газової мережі для всіх категорій споживачів. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла низку Постанов, які врегулювали правовідносини газопостачальника зі споживачами в частині надання послуги.
Вартість послуг по «Стандартному приєднанню» відповідає ставці установленій НКРЕ, і варіюється в залежності від типорозміру лічильника, типу місцевості і діючого газопроводу. При «Нестандартному приєднанні» вартість плати розраховується на підставі проектно-кошторисної документації, з урахуванням вимог «Порядку розрахунку плати за приєднання об'єктів замовників до газових мереж» затвердженого НКРЕ.
До переліку документів для замовлення приєднання входить заява і опитувальний лист, затверджений газорозподільним підприємством (видається по місту реєстрації замовлення), а також копії документів про визначення права власності/користування приміщенням або земельною ділянкою.


Довідка:

ПАТ «Чернігівгаз» - підприємство з газопостачання та газифікації. Основною сферою діяльності компанії є розподіл та постачання природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить більше 800 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,7 тисяч км газопроводів.
Нашими споживачами є майже 345 тисяч сімей, понад 3 тисячі підприємств та установ Чернігівської області.
Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Малтюроп Юкрейн, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод.
Компанія входить в десятку найбільших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується близько 70 мільйонів гривень податків і зборів.

 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.