Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:37:17

Екскурсія підприємством ТОВ "Новофіл". ФОТОрепортаж

16.12.2013   21:00Агенцiя

ТОВ “Новофіл” – підприємство, що працює за рахунок інвестицій з Італії та спеціалізується на прядінні натуральних шовкових, штучних та синтетичних волокон.

Підприємство було створене у 2004 році за рахунок інвестицій іноземного капіталу – Італія (100%).

Вже у 2006 році працювала І черга основного виробничого підрозділу – цеху по оплетенню еластомірної нитки (cпіральна позументна).

Виробництво є екологічно чистим, технологія оплетення нитки є новою для нашої країни.

Для забезпечення та налагодження цього виробництва придбано та ввезено в Україну сучасне обладнання.

Підприємство оснащене найсучаснішим енергозберігаючим обладнанням, застосовуються новітні технології виготовлення еластомірної нитки (cпіральна позументна). Нова технічна база в сукупності з застосуванням сучасних методів і форм організації праці дозволила швидкими темпами розвивати виробничі потужності.

Продукція підприємства високоякісна та конкурентоспроможна і відома не тільки в Україні, а і за її межами.

Основні види продукції та їх призначення: виробництво еластомірної нитки (cпіральна позументна), яка використовується для виробництва трикотажу, сучасних тканин різних типів, панчішно – шкарпеткових виробів, чоловічої та жіночої нижньої білизни, сучасних корсетних виробів та тканин із мікрофібри.

Питома вага експорту в обсягах товарної продукції із зазначенням країн: майже 90% (Білорусія, Італія).

Завантаженість потужностей на кінець 2013 року становить 100%.

13 грудня на підприємстві відбулася зустріч голови Чернігівської ОДА Володимира Хоменка з генеральним директором ТОВ “Новофіл” Джампієтро Бернарделло.

ФОТОрепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини