Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 15:57:10

До кінця поточного року в області планується ввести в експлуатацію 9 багатоквартирних житлових будинків

14.11.2013   11:07

Завершення будівництва та введення в експлуатацію 9 багатоквартирних житлових будинків в області заплановано до кінця поточного року. Про це йшла мова на нараді, яку провів 13 листопада заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко. До діалогу були запрошені представники забудовників та енергопостачальних компаній області.

Віктор Геращенко повідомив, що в області на даний час введено в експлуатацію 114 тис. м2 житла, і необхідно до кінця поточного року привести до повної готовності ще 9 будинків (8 - в м. Чернігові та один в м. Остер Козелецького району), в яких загальна площа житла складе 41,329 тис. м2.

У ході обговорення кожний об’єкт розбирався окремо, а також розглядались труднощі, які виникли у забудовників.

Як зазначалось, житлові будинки в м. Остер Козелецького району та по вул. Курсанта Єськова, 14-б у м. Чернігові знаходяться на стадії здачі в експлуатацію.

По решті семи будинках, збудованих у м. Чернігові, забудовники назвали ряд невирішених питань, серед яких – підключення до мереж електро- і газопостачання, передача інженерних мереж на баланс експлуатуючим організаціям, вирішення питання поверховості будинків та тривалі терміни оформлення документації.

Також зазначалося, що забудовник повинен виконувати свої зобов’язання по пайовій участі у будівництві та розвитку інфраструктури територій.

«Підключення житлових будинків до інженерних мереж є однією з головних проблем розвитку будівельної галузі в області», - підкреслив Віктор Геращенко. За його словами, необхідно детально вивчати плани розміщення інженерних мереж і будувати на перспективних ділянках.

За результатами наради, Віктор Геращенко дав доручення прискорити вирішення поточних питань по 9 житлових будинках та забезпечити введення їх в експлуатацію до кінця поточного року. 

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини

Поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві своєї дитини 14:58

Сьогодні вночі поліція затримала 30-річного чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві 8-річного сина, з яким він разом відпочивав у лісосмузі під Черніговом.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 59 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:45

Упродовж минулого тижня з 27 липня по 3 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 189 чоловік особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Чернігівщини - 8770 грн, в Україні – 10928 грн. 14:41

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні відповідно – 10928 грн.

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +17 нових випадків захворювання COVID-19 14:26

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 3 серпня в області виявлено 17 нових випадків COVID-19.

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду

Ніжин: міський голова провів розширену оперативну нараду 11:43

3 серпня відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.