Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 07:48:39

Про стан ринку праці Чернігівської області та діяльність служби зайнятості у січні-вересні 2013 року

07.10.2013   14:43Агенцiя

У січні-вересні 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 45 тис. громадян, з них взято на облік протягом дев’яти місяців 29,6 тис. осіб, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 22,1 тис. вакансій від 4,9 тис. роботодавців. За направленням служби зайнятості укомплектовано 16,4 тис. вакансій (74,4% від загальної кількості). На початок жовтня 2013 року актуальними були 1,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 7 безробітних осіб (минулорічний показник – 6 осіб).

За направленням служби зайнятості протягом дев’яти місяців роботу отримали 17,1 тис. громадян – на 17,8% більше, ніж у січні-вересні минулого року, з них 569 осіб - шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та 163 - шляхом компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,1 тис. безробітних.

До участі в оплачуваних громадських роботах було залучено 8 тис. громадян. Безробітні працювали у сільському господарстві та займались благоустроєм населених пунктів.

Станом на 1 жовтня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 13 тис. безробітних громадян - на 6,4% менше аналогічного показника торік.


Галина Штик, заступник начальника відділу статистики та прогнозування ОЦЗ 
 

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ