Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:32:36

Покращення умов ведення бізнесу — на постійному контролі влади

05.07.2013   10:07

Президент України у своєму посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України підкреслив: «Логіка Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава“ побудована з огляду на проголошені Україною євроінтеграційні орієнтири та цілі досягнення економічної стабільності й розвитку. Програмою було поставлено мету — досягти структурної модернізації економіки за рахунок вирішення низки завдань» — сказав Глава держави.

В рамках тематичного тижня «Реалізація у регіонах завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу» 4 липня відбувся «День юридичної допомоги». З цієї нагоди в приміщенні Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації пройшло виїзне засідання прес-клубу «Ділове слово» на тему: «Правові аспекти здійснення планових та позапланових перевірок суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами. Загальні практичні поради суб’єктам підприємництва щодо спілкування з контролюючими органами».

Із журналістами зустрілися фахівці Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, Головного управління Міністерства доходів і зборів України в області, Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», підприємці та представники громадських об’єднань підприємців області.

Зокрема, експерти наголошували, що в області постійно вживаються заходи, спрямовані на поліпшення умов для ведення та підтримки підприємництва. Наразі в області вже відкриті та функціонують регіональний Центр з надання адміністративних послуг у Чернігові, міський центр у Прилуках, районні у Городні та Носівці. До кінця цього року такі центри працюватимуть в усіх райцентрах та містах обласного значення. Загалом, в регіоні діє 44 малі підприємства та 445 фізичних осіб-підприємців у розрахунку на 10 тис. осіб, а загальна чисельність населення, залученого до цієї сфери, складає близько 110 тисяч осіб — зазначила Тамара Залозна.

У своєму виступі Андрій Лісовий розповів, що за останні півроку в області проведено 50 заходів, спрямованих на підтримку бізнесу. Прийнято рішення про фінансування 5 проектів на загальну суму 1,5 млн грн. Впродовж 2010–2012 років через фонд підтримки підприємців з місцевих бюджетів надано фінансово-кредитну підтримку у формах часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами та фінансового кредиту на загальну суму 2,1 млн грн, профінансовано 13 проектів за пріоритетними напрямами.

За результатами зустрічі підготовлені пропозиції щодо удосконалення системи державного нагляду за суб’єктами підприємницької діяльності контролюючими органами, які узагальнені та направлені центральним органам виконавчої влади для відповідного реагування.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини