Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 04:10:08

100% платників ПДВ звітують в електронному вигляді

15.06.2013   12:51Агенцiя

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг. Зокрема, перевагами подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку користуються всі платники податку на додану вартість, що перебувають на обліку у Чернігівській МДПІ.

Сьогодні платники податків мають змогу просто та швидко подавати звітність в електронному вигляді та отримувати безкоштовно ключі у центрі сертифікації, тому постійно зростає кількість платників, які звітують в електронному вигляді.

Подання звітності в електронному вигляді спрощує процедуру надання звітів до податкових органів, гарантує автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, у разі зміни форм податкових декларацій або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів. Крім того, гарантується конфіденційність інформації та підтвердження доставки звітності відповідною квитанцією.

Звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Найголовніше – подавати звітність можна, не виходячи зі свого офісу. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків.


Ольга Хмелевська, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини