Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:20:04

100% платників ПДВ звітують в електронному вигляді

15.06.2013   12:51Агенцiя

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг. Зокрема, перевагами подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку користуються всі платники податку на додану вартість, що перебувають на обліку у Чернігівській МДПІ.

Сьогодні платники податків мають змогу просто та швидко подавати звітність в електронному вигляді та отримувати безкоштовно ключі у центрі сертифікації, тому постійно зростає кількість платників, які звітують в електронному вигляді.

Подання звітності в електронному вигляді спрощує процедуру надання звітів до податкових органів, гарантує автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, у разі зміни форм податкових декларацій або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів. Крім того, гарантується конфіденційність інформації та підтвердження доставки звітності відповідною квитанцією.

Звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Найголовніше – подавати звітність можна, не виходячи зі свого офісу. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків.


Ольга Хмелевська, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.