Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 14:41:48

100% платників ПДВ звітують в електронному вигляді

15.06.2013   12:51Агенцiя

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг. Зокрема, перевагами подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку користуються всі платники податку на додану вартість, що перебувають на обліку у Чернігівській МДПІ.

Сьогодні платники податків мають змогу просто та швидко подавати звітність в електронному вигляді та отримувати безкоштовно ключі у центрі сертифікації, тому постійно зростає кількість платників, які звітують в електронному вигляді.

Подання звітності в електронному вигляді спрощує процедуру надання звітів до податкових органів, гарантує автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, у разі зміни форм податкових декларацій або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів. Крім того, гарантується конфіденційність інформації та підтвердження доставки звітності відповідною квитанцією.

Звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання. Найголовніше – подавати звітність можна, не виходячи зі свого офісу. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків.


Ольга Хмелевська, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.