Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 20:49:06

У Чернігові хлопчиків посвятили у козаки. ФОТОрепортаж

15.10.2016   11:25Агенцiя

14 жовтня українці відзначають одразу три важливих свята: Покрову, День Українського козацтва та День захисника України.

В цей день у Чернігові біля пам’ятника Т.Шевченку (на Валу) відбулася посвята та приведення до присяги молодих козаків Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» в рамках ХІІ Міського фестивалю «Чернігів – місто козацької слави».

Молоді козаки – це наймолодші учасники зразкового ансамблю бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 ім.С.В.Вільконського.

У червні 2005 року ансамбль бандуристів “Соколики” вступив до лав Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” в якості окремої сотні джур Чернігівського округу. На священній землі колишньої гетьманської столиці – м. Батурині, юні кобзарі преклонили коліна перед полковим козацьким прапором і присягнули вірою і правдою служити народу України.

Активна національно-патріотична діяльність дитячого колективу, відчуття великої відповідальності, укріплене козацьким духом, змушує хлопців і сьогодні продовжувати славні традиції українського козацтва.

Олена Товпеко

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини