Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:49:39

Відбувся творчий вечір "Чарівний світ музики Карла Марії фон Вебера"

02.03.2016   08:06

29 лютого у Чернігівській міській школі мистецтв відбувся творчий вечір "Чарівний світ музики Карла Марії фон Вебера", присвячений 230 - річчю від дня народження.

У програмі прозвучали твори К.М.Вебера та його сучасників. Це - спільний проект німецького культурного центру "Wechselwirkung" та міській школи мистецтв.

Проект відбувся з ініціативи Ради німців України при фінансовій підтримці Міністерства Внутрішніх справ Федеративної республіки Німеччини.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

АНОНСИ ПОДІЙ