Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 18:48:41

Журман Сергій Миколайович

 

Депутат Чернігівської обласної ради 7 скликання

Журман Сергій

Журман Сергій

Коротка біографія

Народився 25 грудня 1979 року у м. Лубни Полтавської області.

У 2002 році закінчив Чернігівський державний педагогічний університет за спеціальністю педагогіка і методика середньої освіти.

У 2004 році - Чернігівський державний технологічний університет, за спеціальністю фінанси.

Кандидат економічних наук.

Кар’єра

Трудову діяльність розпочав у 2001 році комендантом учбового корпусу історичного факультету Чернігівського державного педагогічного університету.

З 2004 по 2011 працював асистентом кафедри економіки і менеджменту Чернігівського державного педагогічного університету.

З 2011 року і до призначення обіймав посаду доцента кафедри економіки і менеджменту Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 квітня 2014 року № 123-к Сергія Миколайовича Журмана призначено заступником голови – керівником апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.04.2014 №149 "Про Розподіл обов`язків голови, першого заступника голови, заступника голови, заступника голови-керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації" з 19 вересня 2014 року по 2015 р. виконував обов`язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Місце роботи, посада (професія, заняття): м. Чернігів. Чернігівській національний педагогічний університет ім. Т.Г, Шевченка. Доцент

 

Останні новини

Громадська рада при облдержадміністрації повинна об’єднатися навколо вирішення проблем Чернігівщини 17.03.2015 10:17

— Громадська рада має знайти та прийняти правильні рішення, що розблокують її роботу. Я запевняю всіх, що обласна державна адміністрація не втручатиметься в діяльність Громадської ради, сформованої відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Нам потрібен легітимний консультативно-дорадчий орган, який, по-перше, буде контролювати владу, а по-друге, нам допомагати, — таку думку висловив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час інтерв’ю КП «ТРА «Новий Чернігів».

Спільними зусиллями вдалося зберегти мир, спокій та стабільність в регіоні — Сергій Журман 16.03.2015 09:58

Минає півроку, як Сергій Журман виконує обов`язки голови обласної державної адміністрації. Основними здобутками регіону керівник області поділився з журналістами чернігівської міської телекомпанії КП ТРА «Новий Чернігів».

Ситуація з погашенням заборгованості із заробітної плати складна, але контрольована 12.03.2015 08:33

Ситуацію з погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах області розглянули на черговому засіданні тимчасової комісії, яке відбулося 11 березня під керівництвом виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана.

Подальше нарощування експортного потенціалу має залишатися серед позитивних тенденцій розвитку області 06.03.2015 10:24

Минулий рік, який характеризувалися загальним скороченням промислового виробництва, відтоком інвестиційного капіталу, зменшенням реальної заробітної плати на фоні суттєвого зростання індексу цін, виявився вдалим для області у напрямку збільшення експорту товарів.

Підписано Меморандум про співробітництво у сферах підвищення енергоефективності 05.03.2015 08:01

4 березня відбулася урочиста церемонія підписання чотирьостороннього Меморандуму про співробітництво у сферах підвищення енергоефективності та використання альтернативних видів палива і відновлюваних джерел енергії в Чернігівській області.

Місцеві громади самі вирішать скільки депутатів і чиновників їм утримувати і навіщо 04.03.2015 09:40

В Україні розпочинається новий дуже важливий етап конституційної реформи. Учора Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення Конституційної Комісії, яка розроблятиме зміни до Основного Закону. Передбачається, що до цієї роботи будуть залучені представники різних політичних сил, громадськості, вітчизняних та міжнародних експертів.

Найголовніше завдання в нинішніх складних умовах — сконцентрувати всі наявні резерви для забезпечення економічної та політичної стабільності в регіоні 27.02.2015 07:48

Таке завдання керівникам районів і міст озвучив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман в ході розширеної наради, присвяченої підсумкам роботи області у 2014 році.

Сергій Журман: ПАТ "Укрнафта" не виконує своїх зобов’язань, тому обурення людей цілком зрозуміле 23.02.2015 17:47

На цьому виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації наголосив 23 лютого під час наради, на якій розглянуто питання виконання Програми соціально-економічного розвитку по Чернігівській області за участю ПАТ «Укрнафта» на 2013-2014 роки.

Першочерговим завданням освітян є забезпечення безпеки в освітніх закладах 20.02.2015 08:31

На цій важливій складовій навчально-виховного процесу наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час розширеного засідання Колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

Сергій Журман: Органи соціального захисту мають бути у постійному контакті з місцевою владою 19.02.2015 08:21

Виконання поставлених керівництвом держави завдань у сфері соціального захисту повинно відбуватися в системі діалогу та спільної системної роботи працівників соціальної сфери та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

В обласній раді обговорили перспективи реформування медичної галузі 16.02.2015 17:38

16 лютого голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в.о. голови обласної держадміністрації Сергійом Журманом взяв участь у нараді та розширеному засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та захисту населення від насідків аварії на ЧАЕС з основних аспектів проведення медичної реформи та побудови нової системи охорони здоров'я в Україні.

Забезпечити реалізацію завдань, поставлених Президентом України та Урядом 13.02.2015 08:24

— Наше з вами завдання – забезпечити реалізацію тих завдань, які ставить перед органами виконавчої влади Президент України та Уряд, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами, в.о. голів районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, що відбулась 12 лютого.

Сергій Журман: Сьогодні необхідно зробити все можливе, щоб не допустити загрози для життя і здоров’я людей 12.02.2015 17:19

Таке завдання керівникам територій виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації поставив під час проведення розширеної наради керівного складу цивільного захисту області.

Сергій Журман: Усі місцеві бюджети повинні бути прийняті якнайшвидше 10.02.2015 07:57

На цьому виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації наголосив під час чергової оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Сергій Журман: Сьогодні наші основні завдання – допомога воїнам АТО, а також збереження спокою та порядку в області 02.02.2015 17:15

Про це виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман заявив 2 лютого під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Транспорт до зони проведення АТО буде заправлений 02.02.2015 12:45

Слідом за перевізниками надавати допомогу військовим погодилися суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на ринку торгівлі світлими нафтопродуктами.

Читачі «Чернігівського монітору» назвали хто був у 2014 році найбільш впливовими, "відкриттям», "аутсайдером" та "політичним довгожителем" 02.02.2015 10:27

Найбільш впливова людина Чернігівщини у 2014 році – Валерій Дубіль, "Відкриття року" – Ігор Андрійченко, "Аутсайдер року" – Володимир Івашко, "Політичний довгожитель" – Валентин Мельничук.

Віче на підтримку наших бійців, що воюють на сході України. ВІДЕО 01.02.2015 12:31

1 лютого о 12 годині на Красній площі у м.Чернігові відбулося Віче на підтримку наших бійців, що воюють на сході України.

Мобілізація: перебіг в регіонах України 31.01.2015 14:55

Процес проведення четвертої хвилі часткової мобілізації в регіонах держави розглянули учасники наради, яка відбулась 31 січня у селекторному режимі під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука. Від Чернігівщини у нараді взяв участь в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Сергій Журман наголосив на неухильному виконанні доручення Прем’єр-міністра України 26.01.2015 17:10

26 січня в ході оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації виконуючий обов’язки голови ОДА Сергій Журман доручив відповідним структурам забезпечити у повному обсязі виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, дане керівникам областей за підсумками засідання оперативного штабу щодо ситуації у Маріуполі.