Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 21:30:27

Ткаченко Олександр Андрійович

 

Депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради 7 скликання

Короткі біографічні відомості:  Народився  23 грудня  1964 р.  у  м. Чернігові. У 1982 році закінчив Чернігівську школу № 19. З 1983 року по 1985  проходив службу у лавах Радянської армії.  З 1986 по 1991 рр. здобував вищу освіту у Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка на юридичному факультеті.  З 2010 року депутат Чернігівської міської ради. Координатор благодійного фонду «Поліський оберіг». З 2014 року член партії «Солідарність. Блок Петра Порошенка»

Професійна діяльність:  З 1992 року почав займатися підприємницькою діяльністю, створивши ательє з пошиття одягу та головних уборів. У 1998 році разом зі своїми партнерами заснував науково - виробниче  об`єднання «Група компаній «МАГР» та став директором одного із підприємств. Основними напрямками діяльності якого є розробка та виготовлення деревообробного устаткування і устаткування для виготовлення будівельних матеріалів, металообробного, сільськогосподарського обладнання та виготовлення обладнання на замовлення.. Крім того, підрозділи компанії займаються виготовленням пластмасових виробів різного призначення, будівельних матеріалів (тротуарної плитки, будівельних блоків).

            Перебуваючи на посаді депутата міської ради, Ткаченко Олександр постійно вів особистий прийом громадян та зустрічі з виборцями,  сприяв у вирішенні питань мешканців округу. Як координатор благодійного фонду «Поліський оберіг» постійно надавав матеріальну допомогу дитячим та шкільним закладам, дітям-інвалідам,  ветеранам ВВв та людям, які опинились в складних життєвих обставинах.

 Суб’єк висування: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Одружений, виховує сина.

Хобі: охота та рибалка.

 

Останні новини