Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 03:45:30

Шанойло Олександр Михайлович

 

Віце-президент Чернігівської РТПП

Народився 13 листопада 1965 року у с. Смичин Городнянського району.

Освіта вища. Закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю агрономія та НАДУ при Президентові України.

Після закінчення Української сільськогосподарської академії працював у КСП "Добробут" (Городнянський район), який згодом очолив.

Після цього обіймав посаду заступника директора агропромислового департаменту ЗАТ "Енергопостач", м. Чернігів, директора ПСП "Жукотківське" (Чернігівський район).

З 2003 по 2005 роки очолював ТОВ "СОНАТ".

З 2005 року і до призначення обіймав посади голови Городнянської районної державної адміністрації, голови Городнянської районної ради, начальника головного управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Заслужений працівник сільського господарства України.

Депутат Городнянської районної ради III, IV, V, VI скликань 

Станом на 2016 рік - Віце-президент Чернігівської РТПП

 Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 20 травня 2010 року №115-ос, за погодженням з Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України та Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, продовжено повноваження на посаді заступника голови обласної державної адміністрації.

 

Останні новини

Чернігівщина веде підготовку до весняно-польових робіт 18.01.2014 16:05

17 січня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко провів селекторну нараду, на якій розглянули питання підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, діяльності Аграрного фонду, стану галузі тваринництва, та цінової ситуації на продовольчому ринку. У нараді взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло та керівники установ і організації агропромислового комплексу області.

Влада Чернігівщини і надалі підтримуватиме власного товаровиробника і сприятиме стабільній роботі підприємств області 26.11.2013 08:14

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло 25 листопада під час відвідування ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат».

40 років з дня утворення відзначило "Куликівське молоко" 02.11.2013 12:45

40 років з дня утворення відзначило одне з провідних підприємств Куликівського району – приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко».

Створення належних умов життя для мешканців сільських населених пунктів – одне з головних завдань влади 09.10.2013 11:11

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло під час робочої поїздки до с. Горбове Куликівського району.

У дружби немає кордонів 09.09.2013 14:05

Щиро, хлібом-сіллю, зустріла учасників ХІ Міжнародної спартакіади «Слов’янське братерство», присвяченої 70-річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників та Дню працівника лісу, старовинна Добрянка.

Можливість надання господарству статусу спеціальної сировинної зони з виробництва сировини обговорили на нараді 31.07.2013 15:40

31 липня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Шанойла відбулося засідання комісії з надання статусу спеціальної сировинної зони.

Коропському району — 90 років 29.07.2013 13:35

27 липня відбулося дві знаменні події для жителів Коропщини – 90-річчя від дня утворення району та відомий своїми традиціями святкування Миколаївський ярмарок.

Лісівники Сіверського краю підбили підсумки роботи за І півріччя 20.07.2013 09:36

19 липня відбулася розширена колегія Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якій ішлося про фінансово-господарську діяльність підприємств Чернігівського ОУЛМГ за І півріччя поточного року та підбивалися підсумки обласного змагання серед колективів державних лісогосподарських підприємств за цей період.

На Чернігівщині ведеться системна робота, спрямована на поліпшення бізнес-клімату 03.07.2013 08:11

2 липня заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло провів зустріч з представниками Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації та працівниками окремих контролюючих служб.

Обговорено можливість залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей Чернігівщини 15.06.2013 08:14

Олександр Шанойло детально ознайомив гостей з економічним та аграрним потенціалом Чернігівщини, зазначивши, що Чернігівщина — одна з областей України, що активно працює над налагодженням регіонального співробітництва з індійськими штатами.

Детектор гаманців чернігівських очільників 10.04.2013 14:03

Відомості, зазначені у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік керівництва Чернігівщини

Перспективи розвитку сільських територій Чернігівщини обговорили на нараді 21.03.2013 09:19

20 березня за участю заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Шанойла у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася нарада з питань стану та перспектив розвитку сільських територій Чернігівщини.

Наукова конференція ознаменувала початок польових робіт на Чернігівщині 07.03.2013 10:32

Особливостям виконання комплексу весняно-польових робіт у 2013 році та технологічним аспектам застосування сої як кормового засобу була присвячена обласна наукова конференція НААН, яка 6 березня відбулася в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Лісова галузь Чернігівщини має серйозні перспективи розвитку і робить відчутний внесок в економіку області 26.01.2013 12:30

Про це йшлося на засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося 25 січня. У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, начальник Чернігівського ОУЛМГ Валерій Лозицький, керівники лісових господарств області та представники профспілкових організацій.

Відбулось засідання колегії головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації 31.08.2012 07:44

30 серпня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Шанойла відбулось засідання колегії головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, присвячене питанням озимого посіву під врожай 2013 року та виконання положень національної програми “Відроджене скотарство”.

Питання виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання ними молодняку ВРХ обговорили на нараді 13.06.2012 07:19

Виплати коштів за утримання великої рогатої худоби господарствам населення Чернігівщини розпочнуться найближчим часом. На сьогодні у регіоні триває процес ідентифікації худоби у господарствах населення та вже подані перші документи на виплату дотацій. Про це повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА Анатолій Максак під час наради, яка відбулася 11 червня.

Скільки заробили в 2011 чернігівський губернатор і його заступники 17.04.2012 10:30

Сайт ПіК отримав копії декларацій про доходи за 2011 рік чернігівського губернатора та його заступників. Ці документи підлягають обов’язковому оприлюдненню згідно нового закону “Про засади запобігання і протидії корупції”.

Сучасне сільськогосподарське виробництво неможливе без застосування новітніх технологій 11.04.2012 08:14

Такого висновку дійшли учасники „круглого столу” з питань впровадження в сільськогосподарських підприємствах області екологічно чистих технологій виробництва продукції, який відбувся 10 квітня в Чернігові за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Шанойла.

Чернігівщина активно готується до проведення весняно-польової кампанії 20.03.2012 16:43

20 березня заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку Олександр Шанойло провів засідання обласного штабу з організації весняно-польових робіт в регіоні. Учасники засідання обговорили особливості проведення цьогорічної весняно-польової кампанії в господарствах всіх форм власності.

Відзначив своє сорокаріччя аграрний союз України 29.12.2011 08:30

Днями в столичному Українському домі пройшли урочистості з нагоди сорокаріччя однієї з найстаріших селянських громадських організації – Аграрного союзу України (АСУ). У святкуванні взяла участь і делегація сільгоспвиробників з Чернігівщини.