Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 23:35:20

Кириченко Олександр Володимирович

 

Кириченко Олександр Володимирович

Кириченко Олександр Володимирович

Народився 19 вересня 1972 року в місті Ічня Чернігівської області. Громадянин України.
Рідна мова – українська, володіє російською.
Освіта
В 1989 р. закінчив Ічнянську ЗОШ №1. Одразу після навчання пішов працювати токарем ремонтно-тракторного підприємства в м. Ічня.
1990-1995 рр. навчається в Українському державному університеті харчових технологій за спеціальністю «Інженер-механік» (м. Київ).
Наразі здобуває другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організації» в Чернігівському державному інституті економіки і управління.
Кар’єра
1996 – 2002 рр. – головний механік на Бахмацькому м’ясокомбінаті.
2002 р. – перший заступник директора ВАТ «Золотоноша-м'ясо».
2004 р. – директор ВАТ «Агротрейд». Саме тут вперше проявив себе як ефективний кризовий менеджер.
Через два роки компанією, що володіла ВАТ «Агротрейд», було викуплено ще дві птахофабрики, які також очолив Олександр Володимирович. Таким чином Олександр Кириченко став керівником департаменту компанії, що об’єднував кілька підприємств. На той час він вже заслужив репутацію успішного управлінця, який заново поставив виробництво на кількох підприємствах.
2006 р. – очолив ТОВ «Березнянська птиця» і також підняв його з руїни. Зберіг колектив людей, відновив виплати заробітної платні.
З 2008 року очолює АТЗ «Ритм» в Чернігові. До того часу Підприємство переживало не найкращі часи. На ньому залишався колектив, але об’єми випущеної продукції були малими. Сьогодні «Ритм» - єдиний м’ясопереробний комбінат на Чернігівщині, який залишився з радянських часів.
Сім’я
Одружився одразу після закінчення університету 1995 року. Дружина працює нотаріусом у Чернігівському районі. Мають доньку Настуню, 12 років. Дівчинка навчається в шостому класі Чернігівського ліцею №15.
Вільний час
Проводить переважно із сім’ю та своїми батьками. Також любить збирати гриби, грати у футбол.

Останні новини