Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:35:14

Хоніч Ольга Петрівна

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Найменування партії, від якої обрано депутата: Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Дата та місце народження:

16.10.1984 (м. Чернігів)

Навчальний заклад, спеціальність:

2001-2006 ЧДПУ ім. Т.Г. Шевченка (диплом з відзнакою) Спеціальність : історія та соціальна педагогіка; 2012- по сьогодні Докторантура (L’Université de Pau et des Pays de l’Adour) Франція; 2008-2012 L’Université de Pau et des Pays de l’Adour (Університет м. По/Франція) ; Рівень: Магістр, Спеціальність : Мистецтво : історія, теорія, практика ; Спеціалізація : ринкові відносини в сучасному мистецтві. 2015 – Інститут законодавства Верховної Ради України – спеціальність: Європейський парламентаризм. Експерт в галузі розвитку туризму.

Місце праці:

Власниця та директор агенції "Майстерня гарного відпочинку" м. Чернігів

Громадська активність:

З серпня 2014 заступник керівника осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч» Чернігів, з січня 2015 – керівник осередку «Об’єднання «Самопоміч». Організація діяльності осередку. З листопада 2014 – помічник народного депутата України Анни Романової від «Об’єднання «Самопопміч». Реалізація проекту «Адвокаційна кампанія» спрямованого на відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування. Організація виставок сучасного мистецтва: « Le piano dans tous ses états », «Au bel ordinaire», « Art vidéo » в м. По/Франція

Біографія:

Я, Хоніч Ольга Петрівна народилася 16.10.1984 року в місті Чернігів. В 2001 році закінчила спеціалізовану загальноосвітню середню школу №1 з поглибленим вивченням іноземних мов. В 2006 році закінчила ЧДПУ ім. Т.Г. Шевченка з відзнакою. Після завершення навчання в університеті виїхала у Францію на навчання.В 2008 повертаюсь до України та працюю пів року, як гід-перекладач в рідному місті Чернігові; В 2008-2011 Стажування в музеях, галереях та центрах сучасного мистецтва міст По, Бордо, Тулуза. 2009 Стажування в аукціонному домі Gestas-Carrere в м. По/Франція; 2012- по теперішній час власниця та директор туристичної агенції “Майстерня гарного відпочинку”, організація спрямована на розвиток туризму в місті Чернігові та популяризацію міста. Сімейний стан: не одружена. Ні я, ні мої близькі рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.

samopomich.ua/vybory2015/honich-olha-petrivna/

 

Останні новини