Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 06:30:05

Федоров Юрій Миколайович

 

Перший заступник начальника управління МНС України в Чернігівській області

Федоров Юрій

Федоров Юрій

Полковник служби цивільного захисту

Народився 19 жовтня 1962 року в Чернігові в сім’ї службовців. У 1982 році закінчив Черкаське пожежно-технічне училища МВС СРСР, після чого був призначений на посаду начальника караулу самостійної воєнізованої пожежної частини №2 по охороні м. Чернігова. З 1983 по 1987 рік – слухач Московської вищої інженерної пожежно-технічної школи МВС СРСР. З серпня 1987 по грудень 1998 року пройшов шлях від інженера відділу держпожнагляду до начальника управління державної пожежної охорони УМВС України в Чернігівській області.

З квітня 2003 року очолював управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської облдержадміністрації, а з грудня 2003 – Головне управління МНС України в Чернігівській області.

З вересня 2006 по квітень 2010 року перебував у розпорядженні Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Нагороджений Почесною відзнакою МНС України, нагрудним знаком “За відзнаку у службі” та медаллю “За бездоганну службу”.

Входив до складу обласної збірної команди з пожежно-прикладного спорту, має спортивне звання “Майстер спорту”.

Одружений, виховує сина та дочку.

Наказом Міністра України з питань надзвичайних ситуацій від 07 квітня 2010 року №205 призначений першим заступником начальника УМНС України в Чернігівській області.

http://www.cn.mns.gov.ua/content/fedorov.html

Останні новини