Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 18:23:18

Дідур Арсен Володимирович

 

Депутат Чернігівської обласної ради 7 скликання

Дідур Арсен

Дідур Арсен

Обраний від Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України

Партійність: член Аграрної партії України

Депутатська фракція Аграрної партії України

Дата народження: 16.07.1967 р.

Освіта: Вища. Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, інженер-механік

Науковий ступінь, вчене та почесне звання: кандидат технічних наук

Місце роботи, посада (професія, заняття): м. Чернігів. Чернігівська обласна рада. Заступник голови обласної ради

Місце прийому виборців, дні, години та номер телефону для звернень: м. Чернігів, пр. Миру, 43, другий і четвертий вівторок місяця з 10.00 до 13.00

Останні новини

Обласна рада відкрита до співпраці і чекає конкретних пропозицій? 03.03.2015 09:15

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомив наступне:

"Сирний дім" Дідура платитиме лише 3 % за землю 02.02.2015 12:49

Приватне підприємство «Сирний дім» платитиме орендну плату за землю у розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

На Чернігівщині екс-регіонали беруть реванш? 12.01.2015 13:59

Найближча сесія Чернігівської обласної ради готує не лише сюрпризи з бюджетом області, але і скандальне новопризначення. З достовірних джерел стало відомо, що екс-регіонал, депутат облради Арсен Дідур невдовзі обійме посаду першого заступника голови облради Миколи Звєрєва.

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів 10.12.2014 08:41

За повідомленням аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської облради 8 грудня під головуванням Арсена Дідура відбулося позапланове засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів 05.12.2014 08:50

За повідомленням кураторів постійної комісії обласної ради 4 грудня відбулося робоче засідання, у якому взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, провів зочільник комісії Арсен Дідур.

Кнопкодавство: голос за депутата Дідура. ФОТОфакт 20.11.2014 13:33

У сесійній залі обласної ради зафіксований випадок кнопкодавства.

Особливу увагу - охороні довкілля Чернігівщини 17.07.2014 08:12

Питання реалізації державної політики у галузі охорони довкілля, проект обласної програми поводження з домашніми тваринами, виконання рішення обласної ради «Про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради» обговорили учасники наради, яка відбулась 16 липня у Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Чернігівська облрада зверталася з клопотанням про сприяння відкриттю почесного Консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові 13.06.2014 07:27

Чернігівська обласна рада зверталася до Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні з клопотанням про сприяння відкриттю почесного Консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові і рекомендувала на посаду Почесного Консула кандидатуру радника голови обласної ради, голову постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Дідура Арсена Володимировича.

Микола Звєрєв: "Така позиція облдержадміністрації із зволіканням у вирішенні проблем…" 12.06.2014 18:02

Цю фразу з вуст голови обласної ради можна було почути неодноразово в ході засідання президії обласної ради. Як прогнозували місцеві експерти, та наголошував і сам Микола Звєрєв, він намагається проводити самостійну політику (хоча ще не є головою виконкому). А сьогодні у поле його критики потрапило не лише керівництво партійного осередку в області, але і перша особа області – голова ОДА. Та і київській владі дісталося.

Обговорено проблеми сміттєзвалищ, законність їх існування, вплив на навколишнє природне середовище, здоров’я населення 17.10.2013 11:12

Проблеми сміттєзвалищ, законність їх існування, вплив на навколишнє природне середовище, здоров’я населення та пошуки шляхів їх вирішення обговорено 16 жовтня на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

Підбито підсумки діяльності робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” 10.04.2013 11:16

9 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”, яке провів заступник керівника робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур. Участь у засіданні також взяли заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк та заступник начальника управління містобудування та архітектури Чернігівської міської ради Петро Гребень.

Про хід виконання рішення обласної ради "Про створення РЛП "Ялівщина" 04.04.2013 12:09

3 квітня у залі засідань облдержадміністрації заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом із головою постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсеном Дідуром взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації, яке провела голова Ради Світлана Пасталиця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини