Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 14:30:11

Дериземля Андрій Васильович

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Андрій Васильович Дериземля – один із найуспішніших українських біатлоністів, активний громадський діяч.

 Народився на Сумщині 18 серпня 1977 року у родині робітників, згодом переїхав до Чернігова, де навчався в загальноосвітній школі № 7, після чого здобув освіту в Чернігівському педагогічному університеті.

 У 2006 році здобув другу вищу освіту у Київському Національному університеті внутрішніх справ за фахом юрист, має військове звання майор національної гвардії.

 Андрій одружений, має двох дітей – доньку та сина, сім’я  постійно проживає в місті Чернігові.

 Бере активну участь у громадському житті міста, переймається проблемами екології, підтримує соціальні проекти, спрямовані на допомогу дітям з обмеженими фізичними можливостями. На базі Клубу прихильників біатлону імені Андрія Дериземлі, що діє в Чернігові протягом 5 років, проводить широку роботу з популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді міста.

 Андрій – засновник та керівник громадської організації Центр підтримки  армії Андрій Дериземля, яка надає систематичну допомогу мобілізованим та їхнім сім’ям. Також засновник та керівник Громадської Спілки «Фонду  Андрія Дериземлі «Взаємодія».

 Справжній патріот України, про що свідчать факти його біографії. Свого часу йому, як найуспішнішому біатлоністу України, пропонували виступати за команду Білорусії та Канади. Однак, як справжній патріот своєї країни, він відмовився.

 Спортивні нагороди: дві бронзові медалі Чемпіонату світу 2007 та 2011 років, три срібні медалі 2005 року, золота медаль Чемпіонату Європи 2002 та  2003 років. Переможець та призер етапів Кубка Світу, учасник п’яти олімпійських ігор.

 За вагомі спортивні досягнення нагороджений орденом «За заслуги»  II та III ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради та Кабінету Міністрів України (2005, 2013).

А в цьому році за указом президента України № 491/2015, про відзначення державними нагородами України з нагоди дня незалежності України, нагороджений орденом «За заслуги» I ступеня.

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Найменування партії, від якої обрано депутата: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Останні новини