Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 17:52:27

Мистецьке святкування Дня Європи в Чернігові

18.05.2016   15:00Агенцiя

У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Горького, 6) відбудеться виставка присвячена Дню Європи.
Початок роботи виставки 18 травня 2016 року о 15:00.

У рамках святкування буде презентований художнім музеєм соціально-мистецький проект «Святе і грішне. Уїльям Хогарт. 300 років потому…». Мета проекту – поширення та популяризація цінностей об’єднаної Європи.

Разом із цим, до Вашої уваги Асоціація карикатуристів України в партнерстві з Інформаційною кампанією проти дискримінації представляє виставку-підсумок VIIВсеукраїнського конкурсу карикатур на тему прав людини. Цього року художники в сатиричній манері розповіли про дискримінацію та толерантність в Україні. Мета виставки – привернути увагу суспільства до проблеми дискримінації та нетолерантного ставлення в Україні, розповісти історії нерівного та(або) нетолерантного поводження, із якими зустрічаються люди в повсякденному житті.
На виставці можна ознайомитись із 54 роботами, що є не лише переможцями та лауреатами, а й із найкращими роботами, що були надіслані на конкурс.
1 премія: Ковтун Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.)
2 премія: Симинога Вадим (м. Херсон)
3 премія: Дудченко Сергій (м. Одеса)
Заохочувальні призи присуджені:Дубовський Олександр (м. Дніпропетровськ), Левицький Віталій (м. Рівне), МайоренкоГергій (м. Київ), Голуб Віктор (м. Здолбунів)
Спеціальна відзнака ВГМО «Генерація Успішної Дії»: Ковтун Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.)
Спеціальна відзнака журналу «Військо України»: Семендяєв Сергій (м. Бердянськ)
Спеціальна відзнака Національної спілки журналістів України: МарущакФіліпп (м. Київ)
Спеціальна відзнака: Адамович Володимир (м. Херсон)
Грамота журналу «Військо України» карикатуристу-учаснику АТО: Гайно Анатолій (м. Кривий Ріг)
Грамота від Асоціації карикатуристів: Павлов Олександр (12 років, м. Київ), Микитенко Наталія (15 років, м. Кривий Ріг).

Асоціація Карикатуристів, починаючи з 2001 року проводить як міжнародні, так і всеукраїнські конкурси та виставки карикатур. Результати проведення конкурсів можна переглянути на сайті Асоціації http://www.cartoon.org.ua/
Більше інформації щодо проблеми дискримінації Ви можете знайти на сайті Інформаційної кампанії проти дискримінації http://www.discrimi.net/

Ознайомитися з роботами карикатуристів можна буде протягом 3 тижнів.
Організаторами конкурсу та виставки є Асоціація карикатуристів та Інформаційна кампанія проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». У членів журі був нелегкий вибір переможців, адже надіслали на конкурс 282 роботи від 52 авторів.Гостей виставки чекає справжнє задоволення від перегляду карикатур та можливість гарно провести час.
Партнер конкурсу: ГО людей з інвалідністю «Генерація успішної дії». Допомогу в проведенні конкурсу також надав ТРК «Космополіт», группа компаній «Електроспец» (Київ), ТОВ «Проток Центр» (Київ). Національний союз журналістів України.

Запрошуємо усіх представників ЗМІ до висвітлення заходу та  усіх бажаючих до перегляду неймовірних малюнків!

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини